آکاایران: به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم فوتبال استقلال در اولین بازی‌اش در لیگ برتر امشب به مصاف پیکان خواهد رفت. استقلالی‌ها که چند مهره کلیدی فصل قبل را از دست دادند در این فصل امیدوارند با هدایت شفر و انگیزه بازیکنان جوان بتوانند نتتایج خوبی کسب کنند، کاری که در شرایط فعلی تیم سخت به نظر می‌رسد.

غلامحسین فرزامی پیشکسوت و عضو سابق هیات مدیره استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد وضعیت استقلال در فصل نوین رقابت‌های لیگ برتر گفت: استقلال تیم بسیار خوبی در این فصل دارد و مربیان و مدیران این تیم کارشان را به خوبی بلد هستند. من سال‌ها آقای فتحی را می‌شناسم و به توانایی‌های این مربی ایمان دارم و معقدم که استقلال با این مدیر می‌تواند نتایج خوبی کسب کند. ضمن اینکه شفر به عنوان یک مربی باتجربه به خوبی از وضعیت تیمش آگاه است و نقاط ضعف استقلال را به خوبی شناسایی کرده است.

وی ادامه داد: استقلال تمام مشکلاتی که در فصل گذشته داشت را در این فصل هم دارد اما تفاوت در این است که منصوریان نتوانست از این مشکلات سربلند بیرون بیاید اما شفر با تجربه‌ای که دارد به خوبی می‌تواند مشکلات را حل کند. تیم استقلال جوان است و چند بازیکن این تیم شاید برای اولین‌بار در استقلال بازی می‌کنند و نیاز به زمان دارند تا هماهنگ شوند. در حال حاضر مهمترین نقش را هواداران ایفا می‌کنند که باید با حمایت خودشان اتحاد تیم را حفظ کنند. هواداران استقلال باید تا هفته پنجم به تیم فرصت دهند تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند.

فرزامی در خصوص عملکرد مدیران استقلال در نقل و انتقالات گفت: فوتبال ورزشی است که بازیکنان در رفت و آمد هستند و نمی‌توان یک بازیکن را برای چند سال دراختیار داشت و باید نیروهای جوان جایگزین شوند. چند بازیکن استقلال در این فصل از تیم جدا شدند و این مساله باعث ناراحتی هواداران شد اما بازیکنان جوانی که در تیم هستند با 3-4 بازی می‌توانند عملکرد خوبی از خودشان نشان دهند و اصلا جای نگرانی موجود نیست.

عضو سابق هیات مدیره استقلال ادامه داد: هنر یک مربی در این است که بتواند از بازیکنانش به خوبی بازی بگیرد و قطعا شفر با تجربه‌ای که دارد می‌تواند از جوان‌ها به خوبی استفاده کند. مجید حسینی تا یکی دو سال گذشته کجای فوتبال بود اما در فصل گذشته مربیان به این بازیکن جوان اعتماد کردند و او تبدیل به یک بازیکن بزرگ شد. قطعا در ادامه بازیکنان جوان استقلال هم می‌توانند همین راه را طی کنند.

انتهای پیام/4051

.

منبع : ana.ir