.

«لیدی گاگا» و گذشته تلخی که تجربه کرده است

امروزه میتوان گفت لیدی گاگا یکی از مشهورترین ستارگان دنیای موسیقی است که برای ستاره شدن هزینههای زیادی را متحمل شده است. از مشکلاتی که گاگا با آنها درگیر بوده میتوان به تجربه آزار جنسی، مشکلات روانی پی آن، بیماری فیبرومیالژیا اشاره کرد.

یکی از اتفاقات مهم زندگی گاگا که سالها وی را تحت تاثیر قرار داده تجربهی آزار جنسیاش از یک آهنگساز در نوجوانیاش است. او در سال ۲۰۱۴ لب به سخن گشود و این راز را برملا کرد و اظهار داشت که این موضوع را تا هفت سال از همه پنهان کرده است و نمیدانسته چگونه در مورد این موضوع فکر کند و با آن کنار بیاید. وی گفت آن اتفاق همهی زندگیاش را تحت تاثیر قرار داده است چراکه نمیدانسته تقصیر خودش است یا نه و همواره خودش را سرزنش میکرده است! علاوه بر این، گاگا در آهنگ «تا وقتی که برای خودت اتفاق بیفتد» که در مورد این داستان زندگیاش است گفته که این آهنگ همیشه گریهاش را درمیآورد. گاگا پس از تجربه آزار جنسی درگیر اختلالهای روانی شد و دچار استرس بسیار شد. طوریکه از خود رفتارهای غیرنرمال نشان میداد. خیرهشدن به نقطهای خاص و فکر کردن به آن اتفاق، حملههای عصبی گاه و بیگاه، دردهای فیزیکی و رفتارهای مازوخیستی و حتی فکر به خودکشی برخی از این رفتارها بود.

 

تجربهی یک بیماری سخت

بیماری فیبرومیالژیا یک بیماری مرتبط با دردهای عضلهای و اسکلتی است که بیمار را دچار اختلالات خواب،درد گسترده منتشر در بافتهای نرم بدن که فرد را دچار سوزش و خارشهای شدید میکند و خستگی همیشگی میکند و ریشه آن معلوم نیست. این درد نواحی کمر، سینه، بازو و پاها را تحت تاثیر قرار میدهد و بیمار را دچار اختلال خواب و سردرد میکند. گاگا اظهار دارد که این بیماری فرد را دچار افسردگی و عصبانیت میکند، و گذران شب به صبح را غیرممکن میکند.

 

در سال ۲۰۱۷ یک مستند درباره زندگی گاگا به اسم «پنجفوت دو» منتشر شد که موفقیت بسیاری را برای گاگا در پی داشت. با اینکه این فیلم موفق توانست ۱۰ میلیون نسخه بفروشد، اما زندگی گاگا را در آن زمان دچار بحران کرد و باعث شد از نامزدش، Taylor Kinney جدا شود که دلیل این جدایی شلوغ بودن سر گاگا اعلام شد.

 

افراد دیگری نیز در زندگی لیدی گاگا حضور داشتهاند که همگی از شلوغ بودن سر گاگا عاصی شدند. یکی از این افراد Luc Carl بود که اظهار داشت گاگا قدرت و ثروت را میپسندد درحالیکه موضوع عشق برای وی اهمیت بیشتری داشت. به گفتهوی رابطه با لیدی گاگا که هر لحظه در حال سفر به کشورهای مختلف است کار راحتی نیست. گاگا پس از رابطههای مختلف فعلا با Christian Carino نامزد کرده است.

 

اعتیاد به مواد مخدر

شاید یکی از رایجترین اتفاقاتی که برای فردی که دچار اختلالات روانی است این باشد که به سمت مواد مخدر کشیده شود. گاگا نیز طی مصاحبه با یاهو گفت که افسردگی و درد مزمن بدن باعث شد به سمت مواد مخدر کشیده شود. وی اعتراف کرد که روزی ۱۵ تا ۲۰ نخ ماری جوانا مصرف میکرده و انگار در یک سیاره متفاوت روزگار میگذرانده است! اما اعتیاد وی فقط به این ماده مخدر محدود نمیشد، کوکائین نیز گاگا را معتاد کرده بود. به طوری که روزهای بسیاری را فقط مواد مخدر مصرف میکرد و آهنگ مینوشت.

 

شاید عجیب به نظر برسد که فردی مثل گاگا که میلیونها طرفدار در سراسر جهان دارد احساس افسردگی کند اما او بعد از فیلم «پنج فوت دو» از احساس افسردگیو تنهایی شدیدش نوشت و گفت که احساس میکند کما اینکه روزانه با هزاران نفر در ارتباط است اما فکر میکند هیچکسی را در زندگی ندارد.

 

یکی دیگر از مشکلات زندگی گاگا که در نوجوانی با آن دست و پنجه نرم میکرده نیز پرخوری بوده است. به گفته وی، همیشه دوست داشته شبیه یک بالرین، لاغر باشد اما پرخوریاش نه تنها اندام وی، بلکه حنجره و تارهای صوتیاش را هم تحت تاثیر قرار داده است. به طوری که گاهی اسید معدهاش باعث ورم گلویش میشد. این موضوع گاگا را بر آن داشت تا تصویری از بدن خود در شبکههای اجتماعی منتشر کند و همدردی طرفدارانش را برانگیزد.

 

یکی از تجربههای اخیر زندگی لیدی گاگا، بازی در فیلم A star is born است که همزمان با بازی در این فیلم یکی از دوستان صمیمیاش را به سرطان از دست داده است و همین موضوع تجربهی بازی در این فیلم را برایش بسیار سخت کرده است. گاگا گفته که دوستش با او سر فیلمبرداری تماس گرفته و صدای نالههایش را شنیده و سریعا فیلمبرداری را ترک کرده اما ۱۰ دقیقه پس از فوت دوستش به آنجا رسیده و همین موضوع او را بیشتر از همیشه غمگین میکند.

 

از دنیای سلبریتیها و هنرمندان روزانه اخبار پرسروصدایی تولید میشود که دنبال کردن آنها برای افرادی که به هنر علاقهمندند سرشار از جذابیت است. در سایت خبری تمامی اخبار و حواشی زندگی روزمره هنرمندان از سراسر وب و از خبرگزاریهای مطمئن جمعآوپری میشوند و جذابترین آنها با ظاهری  مدرن به شما نمایش داده میشود.

 

پربازدیدها
تبلیغات