منچستریونایتد تحت هدایت اوله گونار سولسشائر شروع فاجعه باری در رقابت های لیگ برتر داشته و در 8 مسابقه نخست خود تنها 9 امتیاز اندوخته است. این تیم که ضعیف ترین شروع خود از فصل 90-1989 را تجربه می‌کند، تنها 2 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد و با حضور در رده دوازدهم فاصله ای 15 امتیازی با لیورپول صدرنشین دارد؛ تیمی که بعد از وقفه بازی های ملی باید در اولدترافورد در مقابلش بایستد.

بعد از خروج روملو لوکاکو و آلکسیس سانچز و در ادامه مصدومیت آنتونی مارسیال، منچستر خود را با فقدان مهاجم در عمق ترکیب خود برای رقابت با تیم هایی نظیر لیورپول و منچسترسیتی می‌بیند. بنابه گزارش تلگراف، سران منچستریونایتد به خوبی به این نکته واقف اند که برای تقویت ترکیب به خریدهایی نوین در تابستان های آینده نیازمندند.

آکاایران: انقلابِ یونایتد؛ ۸ خرید در ۲ پنجره تابستانی

منچستریونایتد که از همین الان خطر عدم حضور در جمع 4 تیم برتر جدول را به خوبی حس کرده است، شاید اولین گام را در ژانویه و با خرید یک مهاجم نوین بردارند. ادعا شده که یونایتد اعتقاد دارد برای جنگیدن جهت کسب جام های معتبر، به 6 بازیکن نوین نیاز دارد و اوله گونار سولسشائر، که اکنون از حمایت کامل سران باشگاه برخوردار است، رویای یک انقلاب در ترکیب بازیکنان منچستریونایتد را در سر می‌پروراند.

یک منبع آگاه به تلگراف گفته اوله برای این تحول یک دوره سه ساله را در نظر گرفته و قطعا در این دوران شاهد یک منچستر نوین خواهیم بود.

یونایتد در تابستان برای خرید 3 استعداد انگلیسی (هری مگوایر، آرون فن‌بیساکا و دنیل جیمز) در حدود 130 میلیون پوند هزینه کرد و باشگاه قصد دارد ضمن ادامه سرمایه گذاری بر روی جوانان، فعالیت های خود را در انگلیس محدود نکرده و استعدادهای سایر لیگ ها را هم مد نظر داشته باشد.

گزارش شده در کنار جیمز مدیسون و بن چیلول، دو ستاره جوان لسترسیتی ماتیاس نورمن، هافبک باشگاه روستوف روسیه هم توجه سران اولدترافورد را به خود جلب کرده است. روبن دیاس مدافع بنفیکا هنوز هم در رادار یونایتد است و علاقه یوونتوس به جذب پل پوگبا، ممکن است به حضور دو ستاره باشگاه یوونتوس در منچستریونایتد منجر شود؛ امره جان و ماریو مانژوکیچ.

در کنار اهداف نقل و انتقالاتی، تلگراف گزارش داده که منچستریونایتد هنوز هم در پی جذب یک مدیر ورزشی است. علیرغم شنیده شدن نام هایی نظیر ادوین فن‌درسار، به نظر می‌رسد که یونایتد هنوز نتوانسته با گزینه هایش مذاکره ای جدی داشته باشد اما احتمالا یکی از بازیکنان سابق که بتواند یونایتد را در مسیر رسیدن سریع به افتخار یاری کند، جذاب ترین گزینه برای حضور در این پست خواهد بود.

.

منبع : bartarinha.ir