آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 دی 1397 18:35

بازیکنان استقلال با گذاشتن پستی مشترک، نسبت به عملکرد مدیران تیم شان اعتراض کردند.

به گزارش ایسنا، با پایان نیم فصل نخست لیگ برتر، استقلالی ها خودشان را برای برگزاری اردویی تدارکاتی دو هفته ای در کمپ اسپایر قطر آماده کرده بودند اما به یک باره، پس از پایان اعتصاب بازیکنان استقلال، مدیران باشگاه استقلال اعلام کردند که این تیم به جای برپایی اردو در دوحه قطر به آنتالیای ترکیه سفر می کند.

 

تغییر محل اردوی تدارکاتی استقلال حتی تعجب وینفرد شفر، سرمربی استقلال را هم به همراه داشت تا این که امروز بازیکنان استقلال با گذاشتن پستی هماهنگ با عنوان "دروغگو" به مدیران باشگاه شان حمله کردند و از آن ها به خاطر برآورده نشدن وعده هایشان گلایه کردند.

 

بازیکنان باشگاه استقلال در این پست مشترک، ضمن گلایه به خاطر عدم دریافت مطالباتشان -علی رغم وعده مدیران استقلال- به ماجرای تغییر محل اردوی استقلال به عنوان موضوع اصلی شان اشاره کردند. همچنین آن ها از موضع منفی مدیرعامل اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس نسبت به آبی های پایتخت پرده برداشتند و از وزیر ورزش و جوانان خواستند تا این موضوع را پیگیری کند.

 

مدیران استقلال پس از پایان نیم فصل نخست صحبت های فراوانی مبنی بر جذب بازیکنان باکیفیت خارجی و فراهم کردن شرایط مناسب برای نتیجه گیری استقلال در نیم فصل دوم انجام داده بودند اما تاکنون هیچ کدام از این صحبت ها عملی نشده و حتی مکان اردوی استقلال هم تغییر کرده است. حال با پست مشترک اینستاگرامی که بازیکنان استقلال منتشر کردند، مشخص شد که نارضایتی از مدیران استقلال به داخل تیم هم کشیده شده است.

اخبار ورزشی

 

 

.

منبع :