آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 دی 1397 20:32

سرمربی استقلال از نمایش تیمش مقابل تیم اسپرتیو رومانی تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل تیم اسپرتیو رومانی گفت: ما حدود هفتاد دقیقه خوب بازی کردیم. آمادگی جسمانی خوبی را در بازیکنانم دیدم و نمایش خوبی ارائه کردیم. باید در پاس های آخر بیشتر دقت کنیم و در ضربه آخر هم محکم تر به توپ ضربه بزنیم. در تیم ما علاقه، شور و شوق زیادی وجود دارد.

 

او افزود: امروز دیدید که میثم تیموری، مرتضی آقاخان و محسن کریمی هم برای ما بازی کردند. ما تلاش می کنیم تیم خوبی را آماده کنیم و امیدوارم وقتی به تهران برگشتیم، این آفتاب وجود داشته باشد.

 

سرمربی استقلال اضافه کرد: ما یک سری مشکلات داریم ولی با این وجود، هروقت تیم مان اینگونه بازی کند، خوشحالیم.

 

او درباره جوانان تیمش گفت: ما در این شش ماه تلاش کردیم تا استقلال جدیدی بسازیم. من مطمئنم که هواداران ما به خوبی از جوانان حمایت می کنند. ما باید به جوانان شانس بازی دهیم و از آن ها بخواهیم تا تلاش کنند. آن ها اشتباهاتی خواهند داشت ولی در نهایت اتفاقات خوبی رقم خواهند زد. ما بهترین هواداران را در آسیا داریم و مطمئنم که آن ها پشتیبان جوانان هستند. تلاش ما بدست آوردن ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است.

 

شفر درباره تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا گفت: برای تیم ملی آرزوی بهترین ها را دارم. چندتن از بازیکنان قبلی ما و چندتن از بازیکنان فعلی ما در این مسابقات به میدان رفته اند و عملکرد خوبی داشته اند. این اثر کارهای ما در گذشته است و ما به کارمان ادامه می دهیم.

 

وی در پایان صحبت هایش گفت: من عاشق استقلال هستم.

 


.

منبع :