آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : جمعه, 17 آبان 1398 20:16

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تا امروز بازی های لیگ در حال برگزاری بوده و به همین دلیل امشب یا فردا لیست تیم ملی اعلام خواهد شد. پولی به ویلموتس نداده بودیم اما امروز این پول را رساندیم و مشکلی موجود نیست.

به گزارش تسنیم، مهدی تاج امشب در نشستی خبری در مشهد پیرامون وضعیت تیم های مختلف ملی اظهار داشت: خوشبختانه در فوتسال شرایط و لیگ خوبی داریم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در حال حاضر نیز تیم ملی فوتسال کشورمان در اردو بسر می برد و یک دوره مسابقات چهارجانبه هم قرار است در مشهد با حضور سه تیم برتر دنیا و ایران در دی ماه برگزار کنیم.

 

تاج تاکید کرد: خوشبختانه فوتسال بانوان نیز در حال حاضر شرایط مناسبی دارد و درصدد هستیم که از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع کنیم و امیدواریم این اتفاق رقم بخورد.

 

وی با اشاره به وضعیت برگزاری اردوهای تیم های ملی عنوان کرد: در حال حاضر با وجود تمامی کمبودهای مالی، اردوهای تدارکاتی تیم های ملی فوتسال در حال برگزاری است و کمبودها سبب لغو اردوها نشده و تمام اردوهایی که در برنامه های فدراسیون فوتبال وجود داشته، برگزار شده است.

 

بیشتر بخوانید

قاسمی نژاد: وقت تلف کردن بازیکنان پرسپولیس عجیب بود/ هزینه خیلی از تیم ها با فولاد قابل قیاس نیست

 

علوی: 3 قسط قرارداد ویلموتس پرداخت می شود/ درباره مطالبات مان نامه ای به رئیس فیفا ارسال کرده ایم

 

دستمزد ویلموتس در ترکیه پرداخت می شود/ حل مشکلات کادر تیم ملی تا 24 ساعت آینده

 

 

 تاج ادامه داد: در فوتبال ساحلی نیز خوشبختانه شرایط مناسبی داریم و باخت مقابل روسیه را جبران کردیم و امیدوارم با برتری مقابل امارات در فینال بین قاره ای نیز حاضر شویم؛ خوشبختانه در فوتبال ساحلی نیز اردوها لغو نشده و پاداش های مناسبی نیز در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت: تیم ملی امید نیز فردا به قطر اعزام می شود و اردو و شرایط مناسبی قبل از اعزام به تایلند در نظر گرفته ایم.

 

وی در مورد شرایط تیم بزرگسالان نیز گفت: لیست تیم ملی امشب یا فردا اعلام می شود و سرمربی ما نیز بازمی گردد؛ یکشنبه اردوی تیم ملی برگزار می شود و ویلموتس سرمربی تیم ملی است و در اردو حاضر می شود.

 

تاج افزود: تا امروز بازی های لیگ در حال برگزاری بوده و به همین دلیل امشب یا فردا لیست تیم ملی اعلام خواهد شد. پولی به ویلموتس نداده بودیم اما امروز این پول را رساندیم و مشکلی موجود نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: تحریم های یک طرفه و ظالمانه عامل اصلی این مسئله بوده و این در حالی است که معتقدیم ورزش باید از سیاست به دور باشد اما بهرحال عامل این مسئله برهم خوردن مناسبات بانکی بوده است.

 

 

.

منبع : beytoote.com