آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : یکشنبه, 14 بهمن 1397 21:31

هیات مدیره باشگاه استقلال به منظور تامین هزینه های این تیم در دور برگشت لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا، کارگروه اقتصادی را با عضویت اسماعیل خلیل زاده و کامران منزوی 2 عضو هیات مدیره این باشگاه تشکیل داد.

به گزارش ایرنا، دومین نشست هیات مدیره باشگاه استقلال شامگاه یکشنبه با حضور امیر حسین فتحی، کامران منزوی، میرشاد ماجدی، اسماعیل خلیل زاده و احمد سعادتمند برگزار شد.

 

امیر حسین فتحی که پس از انتخاب هیات مدیره نوین از سمت سرپرستی به مدیرعاملی ارتقا پیدا کرده است، در ابتدای این نشست گزارشی از وضیعت باشگاه استقلال در طول چند ماه گذشته در اختیار مدیران ارشد این باشگاه قرار داد. 

 

تشکیل کارگروه اقتصادی استقلال

یکی از مهم ترین محورهای نشست امشب تامین هزینه های تیم استقلال در دور برگشت لیگ برتر بود. این موضوع در نیم فصل نخست چالش های زیادی را برای تیم ایجاد کرده بود و حتی بازیکنان در اردوی ترکیه با انتشار پستی مشترک در رسانه های اجتماعی از وعده هایی که به آنها در خصوص مطالبات مالی داده شده، اظهار نارضایتی کردند.

 

در این باره صحبت های زیادی انجام شد و در نهایت با تصویب هیات مدیره، اسماعیل خلیل زاده و کامران منزوی به عنوان اعضای کارگروه اقتصادی و بازاریابی هیات مدیره انتخاب شدند.

 

امیدواری هیات مدیره استقلال به نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر

استقلال در شرایطی دور برگشت را آغاز می کند که بخت قهرمانی در جام حذفی را از دست داده است و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در دور برگشت باید در امتیازگیری بهتر عمل کند. اعضای هیات مدیره نوین باشگاه از روند جذب بازیکن در باشگاه در تعطیلات زمستانی راضی به نظر می رسیدند و البته معتقد بودند استقلال از آنجایی که در دور برگشت بازی ها درگیر بازی های سخت در لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد، باید با بهترین شرایط روحی و روانی به مصاف حریفان برود.

 

اعضای هیات مدیره ابراز امیدواری کردند این تیم در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر بتواند با کسب نتایج قابل قبول به مدعی قهرمانی تبدیل شود.

 

انتخاب دبیر هیات مدیره استقلال 

هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال نیز در این نشست به عنوان دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد.

 

یکی دیگر از تصمیات هیات مدیره استقلال این بود که تمامی اخبار و مصوبات از سوی امیرحسین فتحی در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.

 

احمد سعادتمند رییس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره این جلسه اظهار داشت: جلسه خوبی بود و تصمیمات خوشایندی در این جلسه گرفته شد. به طور حتم تلاش همه مدیران استقلال این است که همه متحد شده و دست در دست هم دهیم تا استقلال بتواند با موفقیت و کامیابی مسیری را که پیش رو دارد، ادامه داده و دل هواداران میلیونی اش را شاد کند.

 

وی افزود: همه چیز در باشگاه استقلال مطلوب و ایده آل است و به طور حتم در نیم فصل دوم استقلال با قدرت دو چندانی مسابقات را آغاز می کند.


.

منبع :