آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 بهمن 1397 17:00

پاسخ باشگاه استقلال به آذری: وارد روابط باشگاه ما و هواداران مان نشوید!

به گزارش سایت باشگاه استقلال، باشگاه استقلال در خصوص نامه آقای سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و ادعاهای ایشان اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

 

۱- تنها یک روز به شروع نیم فصل دوم برای استقلال باقی مانده و این گونه جوسازی و انتشار مکاتبات میان دو باشگاه که حرکتی حرفه ای به نظر نمی رسد، جای تعجب دارد. آن هم از باشگاهى به قدمت ذوب آهن و مدیرعاملى که داراى تجربه مدیریتى می باشد.

 

۲- باشگاه استقلال جهت تنویر افکار عمومی اعلام می کند باشگاه ذوب آهن چک ۹۰۰ میلیون تومانی قبلی در ازای انتقال مرتضی تبریزی را در تاریخ ۱۴ بهمن ( ۳ روز قبل ) تحویل و ۳ فقره چک با تاریخهای نوین دریافت کرد که هنوز موعد هیچکدام از این چک ها فرا نرسیده که این اقدام در عمل به معنای مصالحه بوده و با ادعاهای مطرح شده تناقض دارد. ضمن این که رسید دریافت این چک ها در باشگاه استقلال موجود است.

 

۳- جای تعجب دارد چرا آقای آذری که چک قبلی را تحویل داده و ۳ روز قبل ۳ فقره چک نوین دریافت کرده، نامه ارسالی خودش را رسانه ای کرده و چنین ادعایی مطرح کرده است.

 

۴- سه فقره چک مزبور متعلق به باشگاه استقلال نبوده ومجرى اسپانسر باشگاه چکهاى مربوطه را صادر و کلیه مسئولیتهاى قانونى متوجه ایشان می باشد.

 

۵- به آقای آذری و دوستانش توصیه می کنیم وارد روابط باشگاه استقلال و هوادارانش نشوند، هواداران عزیز وفهیم استقلال رفتار این باشگاه برای صدور اجازه جدایی مرتضی تبریزی را به خوبی به یاد دارند.

 

 

آذری: چک ۲۰۰ میلیون تومانی استقلال امروز صبح برگشت خورد/ از پیدا شدن فتحی خیلی خوشحالم!

سعید آذری در گفت وگو با فارس در مورد بیانیه باشگاه استقلال که در واکنش به انتشار نامه سعید آذری در فارس رخ داده بود، گفت: باید پنج مسئله را در این مورد بیانیه استقلال بگوییم. اول اینکه از اینکه فتحی مدیرعامل استقلال پیدا شده خیلی خوشحالم چون من فکر می کردم او گم شده اما با انتشار این بیانیه متوجه شدیم که فتحی پیدا شده و از این بابت خوشحالم هرچند فعلاً این پیدا شدن در فضای مجازی است و هنوز هم پاسخ تلفن را نمی دهد، دومین مسئله اینکه مدیرعامل استقلال گفته است چک هایی که در اختیار باشگاه ذوب آهن بوده مربوط به اسپانسر باشگاه است و اسپانسر باشگاه باید آنها را نقد می کرده است اما ظاهراً فراموش شده که خود فتحی به عنوان مدیرعامل استقلال و ملکی عضو سابق هیأت مدیره این باشگاه پشت این چک را مهر و امضا کرده اند و در واقع مسئولیت پرداخت این چک اکنون با باشگاه استقلال است.

 

وی افزود: سومین مسئله اینکه آقای فتحی بهتر است حداقل آخرین اطلاعات را از اسپانسر باشگاهش بگیرد و بعد صحبت کند و بیانیه بدهد چک ۲۰۰ میلیون تومانی استقلال امروز صبح برگشت خورده است و بهتر است که مدیرعامل استقلال این اطلاعات را بگیرد، چهارم اینکه من به همه باشگاه ها و بازیکنان و مربیانی که می خواهند با استقلال قرارداد امضا کنند توصیه می کنم به سراغ اسپانسر باشگاه استقلال بروند زیرا توافق نامه و قراردادها با باشگاه استقلال ظاهراً ضمانت اجرایی ندارد و باشگاه استقلال به اجرای تعهداتش همه را به اسپانسر حواله می دهد در حالیکه باشگاه ذوب آهن که یک باشگاه با قدمت ۵۰ ساله در ایران است با باشگاه استقلال توافق نامه امضا کرده و این باشگاه مؤظف به اجرای آن است، پنجم اینکه از شنیدن حرف های غیرحقوقی از سوی مدیرعامل استقلال که خودش فردی حقوقی است تعجب کردم. صحبت هایی که ایشان مطرح کردند به هیچ عنوان حقوقی نبود این در حالی است که مدیرعامل باشگاه استقلال یک شخصیت حقوقی است. از فتحی می خواهم از این به بعد با بازیکنانی که با باشگاه های دیگر قرارداد دارند وارد مذاکره نشود ضمن اینکه من تا امروز به احترام هواداران فهیم استقلال اقدام قضایی روی چک ها انجام نداده ام اما به خاطر این گونه رفتارها روی چک ها اقدام قضایی می کنم و منافع باشگاه ذوب آهن را پیگیری خواهم کرد. باشگاه استقلال یک چک به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان و دو چک ۳۰۰ میلیون تومانی و یک چک ۱۰۰ تومانی دیگر به ما داده است که چک ۲۰۰ میلیونی آنها امروز صبح برگشت خورد و من این مسئله را تا وصول منافع و مطالبات باشگاه ذوب آهن پیگیری خواهم کرد.

 

.

منبع :