رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام بارش برف و باران در جاده های کشور آخرین وضعیت راه ها را تشریح کرد.

بارش برف و وضعیت ترافیکی جاده های کشور

ایسنا: سرهنگ نادر رحمانی در مورد آخرین وضعیت جوی جاده های کشور گفت: براساس آخرین اطلاعات دریافتی بارش برف در محور شاهین دژ-تکاب در استان آذربایجان غربی و در محورهراز در شرق استان تهران گزارش شده است. 

وی در مورد بارش باران نیز گفت: در اکثرمحور های استان های آذربایجان غربی، لرستان، قم، همدان، کردستان، ایلام، کرمانشاه و محور های ساوه-همدان و ساوه-تهران در استان مرکزی و محور های موته-گلپایگان، کاشان-قم و خمین-اراک در استان اصفهان گزارش شده است. 

رحمانی با بیان اینکه همچنین مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محور های مرند-جلفا، مرند-خوی، تبریز-بستان-آباد در استان آذربایجان شرقی، محور خلخال-اسالم در استان اردبیل، محور بروجرد-اراک در استان لرستان و گردنه اسدآباد در استان همدان خبرداد و گفت: سایر محور های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند. 

وی افزود: محور اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، در استان گیلان محور املش-اتاق ور محدوده پل کیازنی بعلت ریزش پل مسدود است. 

رحمانی با بیان اینکه محور پونل-خلخال در استان گیلان به علت ریزش کوه مسدود شده است گفت: محورهمدان-تویسرکان (گنجنامه) بعلت کولاک وسرمای شدید، محور سی سخت -پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت بارش برف، محور فرعی سرو آباد-پاوه (گردنه ته ته) در استان کردستان به علت یخ زدگی و عدم ایمنی کافی، محور تنکابن فرعی توکله (پل توکله) در استان مازندران به علت سیل و تخریب و محور چمستان فرعی در کاپی در ا. ستان مازندران به علت آبگرفتگی مسدود است.

انتهای پیام/م

وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور

.