آکاایران: اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی که توسط دوربین های مداربسته در یک کارخانه ضبط شده بود، در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که به طبع باعث واکنش های متعددی از جانب کاربران این صفحات شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی آکاایران خواهیم گفت.

بی رحم

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در محیط کاری خود با افرادی که کاملا با شما متفاوت هستند مشغول به کار شوید که این می تواند به مرور باعث تضعیف روحیه کاری شما شود. این زمانی می تواند به بدترین شکل ممکن تغییر یابد که سرپرست شما فردی ظالم باشد و نتوانید وی را تحمل کنید.

کشته شدن کارگر مظلوم هندی توسط سرپرست بی رحم

روز 3 سپتامبر سال جاری کارگر جوانی به نام "آدیتیا جادهاو" زمانیکه در یک کارخانه واقع در کشور هندوستان در حال کار کردن بود، سرپرست ظالم وی به نام " راکش وگمور " با دمیدن هوای فشرده به مقعد کارگر جوان، به روده وی آسیب می رساند که در همان لحظه کارگر جوان هوشیاری خود را از دست می دهد و بر روی زمین می افتد.

آدیتیا جوان بعد از ظلم و ستم سرپرست ظالم خود، متاسفانه پس از 15 روز تحمل رنج و عذاب از ناحیه روده ها در بیمارستان جان خود را نهایتا در روز 18 سپتامبر سال جاری از دست داد و در گذشت.

پلیس محلی نیز هم اکنون به دنبال آقای وگمور ظالم است که پس از آن روز تصمیم به فرار گرفت و هنوز هیچ اطلاعاتی از این سرپرست ظالم منتشر نشده است.