آکاایران: شکایت زن ۵۵ ساله از راننده پراید به اتهام تجاوز

پسر جوانی که به اتهام آزار و اذیت یک زن بازداشت شده بود به بازپرس گفت این زن و برادرش برای اخاذی از من چنین شکایتی را مطرح کرده اند.

چندی پیش زن ۵۵ ساله ای به اداره پلیس رفت و از راننده یک پراید به اتهام تعرض شکایت کرد. او گفت: من فروشنده پوشاک هستم. مدتی قبل سوار یک خودروی پرایدی شدم. راننده سر صحبت را باز کرد و با هم آشنا شدیم اما وی به بهانه ای مرا به منطقه قلعه حسن خان برد و مورد آزار و اذیت قرارداد من هم برای انتقام گوشی تلفن همراهش را دزدیدم. با شکایت زن میانسال تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. در بررسی های صورت گرفته راننده پراید بازداشت شد. مرد جوان در حالی که منکر آزار و اذیت بود، گفت: این زن دروغ می گوید. چند روز قبل به عنوان مسافر او را سوار ماشینم کردم.

 

در بین راه گوشی تلفن همراهم را سرقت کرد و بعد از آن دردسرهای من شروع شد. او گوشی تلفن همراه مرا به مرد جوانی که ظاهراً برادرش است داد. او هم مدام برایم پیام های تهدید آمیز می فرستاد که اگر به او پول ندهم عکس های خانوادگی که در تلفن همراهم است را منتشر خواهد کرد.او ادامه داد: این مرد شماره تلفن خواهرم را از گوشی تلفنم برداشته بود و مدام برای او ایجاد مزاحمت می کرد. به همین دلیل از او شکایت و سرقت گوشی تلفن همراهم را نیز اعلام کردم. اما این زن وقتی از ماجرا با خبر شد، چنین ادعایی را مطرح کرده تا از اتهامش تبرئه شود. با اظهارات پسر جوان، بازپرس رضوانی دستور تحقیقات را در رابطه با بررسی اظهارات پسر جوان صادر کرد.

 

 

iran-news​paper.‎​com
.

منبع : sarpoosh.com