آکاایران: تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی ۶ کشته و مصدوم برجای گذاشت (+تصاویر)

به دنبال تصادف شدید صبح امروز در بزرگراه شهید بابایی، یک دستگاه خودروی پژو تعدادی از عابران پیاده را که عمدتاً از کارگران شهری بودند زیر گرفت و بر اثر این سانحه، ۶ نفر کشته و مجروح شدند.

به گزارش تسنیم، به دنبال تصادف شدید صبح امروز و برخورد یک خودروی سواری پژو در بزرگراه شهید بابایی، ۳ کارگر شهرداری جان باختند و ۳ نفر دیگر نیز مجروح شدند.

 

بر اساس این گزارش، احتمالاً راننده خودروی مذکور حالت عادی نداشته و پس از برخورد با گاردریل این بزرگراه با تعدادی از کارگران شهرداری که عمدتاً جزو اتباع افغانستانی بودند برخورد می کند.

 

این سانحه تلخ در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی اتفاق افتاده است.

 

بر اساس خبرهایی که به دست ما رسیده، برخی خبرگزاری تعداد کشته های این حادثه را ۵ نفر عنوان کرده اند. سایت خبری خبر آنلاین با اعلام اینکه ۵ فر در این حادثه کشته شده اند، می نویسد:  در حال حاضر نیروهای پلیس و اورژانس در صحنه حضور دارند و گزارش های اولیه حاکی از آن است که یک خودروی سواری با تعدادی از عابران برخورد کرده و به گفته برخی افراد حاضر در صحنه ۵ نفر جان خود را از دست داده اند.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین اظهار داشت: متأسفانه در تستی که از راننده و سرنشینان این خودرو به عمل آمد مشخص شد که ۳ نفر از این افراد حالت طبیعی نداشته و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند.

 

اخبار حوادث
تصادف در بزرگراه شهید بابایی
برخورد خودرو با عابر پیاده
حوادث
برخورد خودرو با عابر دربزرگراه
حادثه رانندگی

 

.

منبع : sarpoosh.com