متاسفانه از این شش کارگر، سه نفر در همان لحظات اولیه بر اثر شدت جراحات وارده به تائید امدادگران جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر نیز به شدت آسیب دیدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. گفته شده دو تن از این کارگران در بیمارستان درگذشتند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ساعت ۶:۴۰ صبح امروز یک دستگاه خودروی ۲۰۶ که در مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی در حال حرکت بوده، در روی پل هنگام از مسیر خود منحرف می شود و به گاردریل کنار بزرگراه برخورد می کند.

متأسفانه در این حادثه خودروی ۲۰۶ با ۶ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری که منتظر سرویس خود برای جابه جایی بوده و در فضای حاشیه بزرگراه نشسته بودند برخورد می کند و در اثر این برخورد ۳ نفر در دم جان خود را از دست می دهند و ۳ نفر نیز به بیمارستان منتقل می شوند که ۲ نفر از آنها نیز در بیمارستان جان خود را از دست می دهد. شدت ضربه تا حدی بوده که ۲ نفر از این افراد در اثر برخورد با خودرو به فضای سبز اطراف پرتاب می شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد در تستی که از راننده و سرنشینان این خودرو به عمل آمد مشخص شد که ۳ نفر از این افراد حالت طبیعی نداشته و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند.

<>

آکاایران: تصادف مرگبار پژو ۲۰۶ با ۶ کارگر در بزرگراه بابایی

<>

حالت مستی

<>

تصادف وحشتناک در ایران

<>

تصادف 206

<>

پسر مست

<>

اخبار تهران

<>

اخبار تصادف

.

منبع : saten.ir