مردی که متهم است دختری ۱۶ساله را که نزد او آموزش گیتار می دید مورد آزار و اذیت قرار داده، با حکم دادگاه به صد ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم شد.

به گزارش شرق، رسیدگی به این پرونده با شکایت زنی میانسال آغاز شد. این زن در اظهارات خود گفت: مدتی قبل مردی ۴۸ساله به نام رامین که به صورت مجردی زندگی می کرد، به ساختمان محل سکونت ما نقل مکان کرد.

 

رامین گیتار می زد و همیشه صدای ساز او را می شنیدیم. این طور بود که دخترم به گیتار علاقه مند شد و بعد از مدتی بحث و تبادل نظر به این نتیجه رسیدیم که از رامین خواهش کنیم به نیلوفر گیتار یاد بدهد. وقتی موضوع را با مرد میانسال مطرح کردیم، او قبول کرد.

 

بعد از آن بود که دخترم مرتب به خانه این مرد می رفت و آموزش می دید. از این موضوع خوشحال بود و ما هم راضی بودیم که نیلوفر هنری را یاد می گیرد اما موضوع به همین جا ختم نشد و یک روز دیدم دخترم به شدت ناراحت است و رفتار وحشت زده ای دارد. با اصرار از او خواستم موضوع را برایم توضیح دهد و در نهایت واقعیتی تلخ را فاش کرد. 

 

این زن ادامه داد: رامین به بهانه ضبط صدا دخترم را اغفال کرده و با خودش به خارج از شهر برده و او را مورد آزار قرار داده بود. وقتی این موضوع را فهمیدم تصمیم گرفتم علیه این مرد شکایت کنم. دخترم به حدی ناراحت است که حتی حاضر نشد برای طرح شکایت به دادگاه بیاید.

 

قضات پرونده بعد از شنیدن اظهارات این زن دستور انجام تحقیقات را صادر کردند. به این ترتیب دختر ۱۶ساله مورد پرس وجو قرار گرفت و گفت: رامین بارها به من ابراز علاقه کرده و با حرف هایش من را گول زده بود. او روز حادثه گفت برای اینکه یاد بگیرم صدای ساز را چطور ضبط کنم باید همراه او به یک استودیو می رفتم. او از این فرصت استفاده کرد و در محلی خلوت من را مورد آزار قرار داد. در ادامه تحقیقات دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و متخصصان آزار و اذیت این دختر را تأیید کردند.

 

در نهایت رامین به عنوان متهم تحت پیگرد قرار گرفت. این مرد دیروز در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت و بعد از اینکه شکایت مطرح شده علیه خودش را شنید اتهام تجاوز را انکار کرد و گفت من هیچ رابطه ای با این دختر نداشتم. متهم توضیح داد: نیلوفر برای یادگرفتن گیتار نزد من می آمد و بعد از مدتی شروع کرد به ابراز علاقه به من. او اصرار داشت به وی یاد بدهم چطور صدا را ضبط می کنیم به همین دلیل هم او را به یک استودیو بردم اما هیچ رابطه ای با او نداشتم و این ادعاها اصلا صحت ندارد. 

 

قضات دادگاه بعد از شنیدن حرف های متهم او را با توجه به مدارک موجود در پرونده از جمله نظریه پزشکی قانونی گناهکار دانستند و به دو سال تبعید و صد ضربه شلاق محکوم کردند. 

 

 

.

منبع : sarpoosh.com