زنی که شوهر خودش را به قتل رسانده است، در بازجویی ها مدعی شد تحت تأثیر ماده مخدر شیشه دست به این جنایت زده است.  پرونده این زن که از سوی پلیس استان مرکزی بازداشت شده و تحقیقات از او ادامه دارد، بعد از آن به جریان افتاد که کارآگاهان از قتل مردی جوان به نام محمود در خانه اش مطلع شدند و وقتی به آنجا رفتند، با توجه به شواهد و مدارکی که در صحنه جرم وجود داشت، همسر او به نام مریم را بازداشت کردند. 

 

مریم در همان بازجویی های ابتدایی به قتل اقرار کرد و گفت: «من و محمود به تازگی با هم ازدواج کرده ایم. ما به طور اتفاقی در خیابان با هم آشنا شدیم و من به او علاقه مند شدم به همین دلیل وقتی خواستگاری کرد بلافاصله جواب مثبت دادم. به این ترتیب محمود همراه خانواده اش به خانه ما آمدند تا رسم و رسوم را اجرا کنند، ولی خانواده من با این ازدواج مخالفت کردند و گفتند دو خانواده به لحاظ فرهنگی به شدت با هم اختلاف دارند. من چنان علاقه ای به محمود داشتم که اصلا نمی توانستم تصور کنم فاقد او به زندگی ادامه بدهم به همین دلیل شروع به اصرار کردم و بالاخره خانواده ام ناچار به موافقت شدند، اما شرط گذاشتند قبل از هر چیزی محمود باید شغلی پیدا کند».

 

متهم به قتل ادامه داد: محمود بعد از حدود یک سال جست وجو بالاخره به عنوان پیک موتوری در یک شرکت خدماتی مشغول به کار شد و بعد از آن ما با هم عروسی کردیم اما هنوز مدتی زیادی از ازدواج مان نگذشته بود که محمود را اخراج کردند. آن زمان بود که فهمیدم شوهرم معتاد است و شیشه مصرف می کند. مصرف او به حدی زیاد شده بود که دیگر نمی توانست سر کار برود و از صبح تا شب در خانه می ماند. من که چاره ای نداشتم، دنبال کار گشتم و در یک آتلیه عروس مشغول به کار شدم. درآمد زیادی نداشتم ولی به هرحال چاره ای هم وجود نداشت.

 

در آنجا هم کارهای معمولی را انجام می دادم و هم به عنوان مدل از من عکس می گرفتند. زندگی ام خیلی سخت بود از طرفی نمی توانستم گلایه و شکایتی بکنم. چون با وجود مخالفت خانواده ام ازدواج کرده بودم». مریم در ادامه اعترافاتش گفت: «فشارهای زندگی باعث شد کم کم من هم به سمت ماده مخدر شیشه بروم. می خواستم مثل شوهرم بی خیال باشم و دردها و غصه هایم را فراموش کنم. روز حادثه بعد از مصرف شیشه اصلا حال خوبی نداشتم.

 

در همان اوضاع صدایی در درونم پیچید و به من گفت محمود زندگی سختی دارد و تو اگر واقعا عاشق او هستی، باید او را بکشی تا از این وضع راحت شود. بعد از آن اصلا نفهمیدم چه شد تا اینکه وقتی به خودم آمدم دیدم شوهرم را با چاقو به قتل رسانده ام. من اصلا قصد چنین کاری نداشتم و زمان حادثه واقعا متوجه کارهایم نبودم». بنا بر این گزارش، تحقیقات از متهم به قتل همچنان ادامه دارد.

 

 

shar​ghdaily.‎​ir
.

منبع : sarpoosh.com