مردی که به اتهام قتل مسلحانه همسر برادرش در مشهد دستگیر شده است، روز گذشته در بازسازی صحنه جنایت، هرگونه دخالت در قتل را در حالی انکار کرد که تصاویر ثبت شده در دوربین های مداربسته محل وقوع جنایت، متهم به قتل را در حال فرار نشان می دهد. 

به گزارش خراسان، ساعت ۷:۳۰ صبح بیست و ششم اسفند سال گذشته، موتورسوار مسلحی در خیابان مهدی ۲ در کمین زوج کارمندی نشسته بود که می دانست آن ها در همان ساعت سوار بر خودرو به محل کارشان می روند.

 

انتظار مرد مذکور زیاد طولانی نشد و دقایق بعد زوج کارمند در حالی سوار بر خودرو از پارکینگ بیرون آمدند که مرد راننده به صورت دنده عقب طول کوچه را طی کرد. در همین لحظه ناگهان مرد مهاجم لوله سلاح را روی شیشه خودرو گذاشت و با شلیک دو گلوله از سلاح شکاری، زن ۴۰ ساله را به قتل رساند. همسر این زن وحشت زده، بیرون پرید و از شهروندان کمک خواست اما مجروح حادثه پس از انتقال به بیمارستان فارابی جان سپرد و بدین ترتیب پرونده ای جنایی روی میز قاضی احمدی نژاد گشوده شد.

 

 گزارش خراسان حاکی است، در پی صدور دستورات ویژه قضایی، تلاش کارآگاهان اداره جنایی برای دستگیری متهم فراری در حالی آغاز شد که بررسی دوربین های مداربسته نشان می داد متهم پس از فرار از محل جنایت، موتورسیکلت را رها کرده و با پای پیاده به فرار خود ادامه داده است. مدتی بعد با دستگیری این فرد، مشخص شد که وی نسبت نزدیکی با مقتول دارد و اختلافاتی مانند موضوع حجاب با وی داشت.

 

این در حالی بود که لباس های کشف شده از متهم مذکور با آن چه در صحنه وقوع جنایت پوشیده بود مطابقت دارد اما در عین حال، این مرد ۵۰ ساله روز گذشته نقش خود در ارتکاب جنایت مسلحانه را انکار کرد و گفت: تصویری که در دوربین مداربسته به ثبت رسیده، تصویر او نیست!! وی ادعا کرد هنگام وقوع قتل، در کشور عراق بوده است! با پایان یافتن بازسازی صحنه قتل، متهم با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد، روانه زندان شد تا این پرونده دیگر مراحل خود را طی کند.

 

سید خلیل سجادپور

 

.

منبع : sarpoosh.com