آکاایران: ناظم متجاوز به دانش آموزان غرب تهران کیست؟

وقتی فیلم های تجاوز در مدرسه غرب تهران لو رفت؛ پدر و مادرهای بسیار نگران فرزندانشان در مدارس شدن. ماجرای تجاوز و آموزش های غیر اخلاقی به دانش اموزان غرب تهران از کجا شروع شد ؟

ناظم متجاوز به دانش آموزان مدرسه معین در غرب تهران، معلم 28 ساله ای است که خود فرزند سه ساله دارد. او که معاون انضباطی «ناظم» دبیرستان و تا پیش از این اتفاق محبوب دانش آموزان مدرسه بود. ماجرای ناظم مدرسه هنگامی لو رفت که پدر یک دانش آموز اپل واچ فرزندش را چک کرد و صحنه های غیراخلاقی را مشاهده کرد.

فیلم ها از زوایای مختلف در شبکه های اجتماعی می چرخد. صدای فریادهای مادران و صورت بی حس وحال متهم و جو متشنج در سالن آمفی تئاتر مدرسه، با صدای مادری راکه رسا از حق فرزندش دفاع می کند، بارها بالا و پایین می کنیم.
 
 
فیلم اعتراف ناظم آزارگر ماجرا، ماجرای مدرسه ای غیرانتفاعی است و ادعا، ادعایی است بسیار ترسناک. می گویند بچه های مدرسه که یکی از بهترین مدارس منطقه دو تهران است، آزار جنسی دیده اند.
 
ماجرای تجاوز جنسی ناظم مدرسه چگونه لو رفت؟ماجرای تجاوز جنسی ناظم مدرسه چگونه لو رفت؟
 

حتماً بخوانید:  فیلم اعتراف تکان دهنده تجاوز به دانش آموزان در غرب تهران

 
 
خبرها اول از یک رسانه داخلی منتشر شد و بعد ابعاد گسترده تری پیدا کرد؛ ان قدر بزرگ و بزرگتر شد تا کلافی سردرگم و گره خورده روی زمین ماند که وقتی با مادر چند نفر از دانش آموزان مدرسه تماس می گیریم، جز دشنام چیزی عایدمان نمی شود.
 
 
انها می گویند هدفشان از رسانه ای کردن ماجرا احقاق حق دانش آموزان مدرسه بود؛ اما حالا با بزرگ ترکردن بیش از پیش ماجرا، انها تصمیم به سکوت گرفته اند.
 
 

ناظم متجاوز کیست؟

تراژدی را می شود در دو خط خلاصه کرد؛ معلم 28 ساله، متأهل و دارای یک فرزند سه ساله، جزء محبوب ترین معلمان مدرسه، حالا به اتهام آزار و آزار دانش آموزانی که چون جان وی را دوست داشته اند، زندانی است.

 
 
به گزارش تالاب گفته می شود معلم با ارسال فیلم های پورنو به دانش آموزان متوسطه اول این مجتمع آموزشی «یعنی دانش آموزان پایه هفتم، هشتم و نهم» و همچنین دستمالی انها و خوردن مشروبات الکلی با آن ها متهم به برقراری روابط خارج از عرف است و همچنین دانش آموزان را مجبور به برقراری ارتباط جنسی با یکدیگر کرده.
 
 
مسئله ای که گویا با چک کردن ساعت یکی از دانش آموزان «اپل واچ» از طرف پدر دانش آموز و دیدن فیلمی مستهجن لو می رود و بعد ابعاد گسترده تری پیدا می کند.
 
 
ماجرای تجاوز جنسی ناظم مدرسه چگونه لو رفت؟ماجرای تجاوز جنسی ناظم مدرسه چگونه لو رفت؟

پیگیری ماجرای آزار جنسی دانش آموزان

اما چیزی که مهم است، شاید این باشد که هنوز زوایای قضیه برای خود والدین نیز روشن نیست؛ اما آن ها اشد مجازات برای متهم، تعطیلی مدرسه و تودیع خسارت از آموزش وپرورش را حقوق مسلم خود می دانند. بلافاصله پس از رسانه ای شدن این اتفاق رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به پیگیری اتفاق پیش آمده تأکید کرد. 
 

مرتضی نظری درباره اقدامات آموزش وپرورش در ماجرای آزار و آزار جنسی تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس پایتخت اظهار کرد: هر اقدامی که لازم باشد، برای دفاع از حقوق دانش آموزان این مدرسه انجام خواهیم داد و آموزش وپرورش با حساسیت ویژه ای این مسئله را بررسی می کند.
 

او افزود: وزارت آموزش وپرورش در بالاترین سطح ممکن و با استفاده از تمام گنجایش های قانونی، قضائی و حقوقی موضوع را بررسی می کند و با قصور و تقصیر مسئولان مرتبط این ماجرا در هر سطحی که محرز شود، اقدام قاطع انجام خواهد داد و به افکار عمومی تضمین می دهیم که به خاطر برهم خوردن آرامش خانواده ها به دلیل تخطی یک نیروی آزاد و غیررسمی کوتاه نمی آییم.
 
 
چون ابعادی از مسئله نیاز به اعلام نظر مراجع قضائی، حقوقی و روانکاوان دارد، باید ابعاد موضوع مشخص و محرز شود تا نتایج پیگیری های خود رابه صورت مستمر از طریق رسانه ها منعکس کنیم، البته دراین ماجرا تا حد بسیار زیادی کوتاهی، تعلل و بی تفاوتی مدیر و مؤسس مدرسه محرز و پرونده مدرسه در شورای کنترل در حال بررسی است.
 
 
نظری بیان کرد: آموزش وپرورش شهر تهران به طور ویژه دراین زمینه فعالیت های حقوقی، بازرسی و پیگیری قضائی را انجام می دهد. همچنین وزیر آموزش وپرورش در حکمی به بازرس ویژه وزارتی درباره رسیدگی به ماجرای آزار و آزار دانش آموزان مدرسه ای در منطقه دو تهران را ابلاغ کرد. 
 

وزیر آموزش وپرورش در ابلاغ این حکم به بزرگی زاده با اشاره به اتفاق بسیار شنیع انجام شده در یکی از واحدهای آموزشی منطقه دو تهران از او خواست تا ضمن مراقبت در تسریع پیگیری ها، با فوریت و اولویت، همه ی عوامل مرتبط با اتفاق یادشده از ابتدا تا کنون رابا گروهی از صاحب نظران موضوع بررسی دقیق کرده و هر گونه مسامحه احتمالی در هریک از واحدهای سازمانی متبوع راکه موجب بروز ان شده است، سریعا گزارش کند.
 
 
.

منبع : talab.org