آکاایران: رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل

متاسفانه خیانت و رابطه های غیر اخلاقی در جامعه افزایش یافته است. مشکلات بیشتر طلاق ها همین رابطه های پنهانی و غیر اخلاقی است.

دراین مطلب مروری خواهیم داشت به خبرهای روز اجتماعی که در ان خیانت های متعدد و فساد اخلاقی زنان و مردان آورده شده است. زن و مرد جوان درحالی برای دریافت مشاوره به واحد مشاوره پلیس مراجعه کرده بودند که هرکدام مدعی بود دیگری مشکل دارد.

ماجرای اول:

 مشکل این زوج جوان که پدر و مادر نیز شده اند، از جایی آغاز میشود که مرد پس از بالاگرفتن جروبحث با همسرش، از خانه بیرون می زند و سراغ یکی از دوستانش میرود. او متوجه می شود که خانم دوستش به مسافرت رفته و برای اینکه آب وهوایی عوض کنند، به پیشنهاد دوستش تصمیم می گیرند که گشتی در خیابان ها بزنند.

به گزارش تالاب مرد جوان گوشی تلفن همراهش را خاموش کرده بود. در بین راه، دوستش از ارتباطش با یک خانم در شبکه های مجازی سخن می گوید و او را به قسمتی می کشاند و مقابل یک مجتمع مسکونی نگه می دارد.دقایقی بعد، زنی بزک کرده از خانه خارج میشود و پس از سلام و احوالپرسی ؛ سوار ماشین میشود.

زن و دوست مرد جوان سرگرم گفت وگو می شوند که ناگهان خودروی پلیس کنارشان توقف میکند.دراین لحظه، همسایه ها نیز که از دست رفت وآمد افراد مشکوک به خانه این زن شاکی بودند، بیرون آمده و آبرو ریزی به بار می آید.

رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)

رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان

ماموران ان ها را به کلانتری می آورند. مرد جوان که نمی دانسته چه خاکی بر سرش بریزد، موضوع را به همسرش اطلاع می دهد و کمتراز 20 دقیقه بعد، ملیحه و پدر و مادرش می آیند. زن جوان داد و فریاد به راه می اندازد و هرچه به دهانش می رسد نثار مردش میکند. هیچ کس به حرف های مرد گوش نمیدهد. بالاخره دوستش و ان زن واقعیت را می گویند و مرد جوان از این معرکه رهایی می یابد.

مرد 31 ساله درمقابل مشاور کلانتری، داستان زندگی اش را به کمی دورتر کشاند و گفت: خانواده ام میگفتند «کوتاه بیا». ان ها معتقد هستند به خاطر بچه ام باید بسوزم و بسازم و ملیحه را تحمل کنم؛ البته نگرانم هستند و از سر خیرخواهی سعی می کنند مرا با این حرف ها به زندگی ام دلگرم کنند. من به خاطر رفتارهای اشتباه همسرم با خواهران و برادرانم هیچ رفت وآمدی نداشتم.

وقتی هم به خانه مادر پیرم می رفتیم، ملیحه گوشه ای می نشست و با کسی حرف نمی زد. او به خواهرزاده ام که کودکی 10 ساله است، حساسیت بیش ازحدی دارد و اجازه نمیدهد بچه ام با او بازی کند. به گزارش تالاب این شرایط هنگامی که به خانه پدرزنم می رفتیم، کاملا متفاوت بود. خنده و مزاحش قطع نمی شد و بهترین زن دنیا می شد. بعداز این مشکلی که به سرم آمد، ملیحه قهر کرد و با این کار خود زندگی ام را فلج کرده است.

او هنوز معتقد است که من با ان زن سروسری داشته ام و دوستم در حقم مردانگی کرده است تا زندگی مان خراب نشود. حدود یک ماه از این ماجرا می گذرد؛ خسته شده ام. گاهی می گویم چرا باید به خاطر گناه ناکرده این قدر اذیت شوم؟

نمی دانم چه کار کنم! خانواده همسرم با حمایت های بی حدواندازه از او و محبت زیادی زندگی ام را خراب کرده اند.یکی از مدرسان مهارت های زندگی دراین باره گفت: مشکل این زوج جوان از دوران عقد ان ها و ناآگاهی از مهارت های ارتباطی شان آغاز شده و شدت گرفته است.

عبدالرضا مجیدی افزود: محدودیت های افراطی منجربه بدبینی میشود. از یک سو خواسته های نابجا، بایدها و نبایدها و محدودیت های بیش ازحد در زندگی از جانب زن یا شوهر منجربه پرورش حس سلطه گری همسر و سلطه پذیری اجتناب ناپذیر در فرد میشود و از طرف دیگر، افکار منفی، حس بی اختیاری و تحت سیطره بودن را شعله ور میکند. دراین شرایط، فرد با بدبینی درصدد مقاومت برمی آید.

وی ادامه داد: گاهی پنهان کاری های هرچند کوچک و پیش پاافتاده، بدگمانی و سوءظن را تشدید میکند. راه حلی که دراین رابطه به نظر می رسد این است که زوج ها سعی کنند از گمان های بد و تعصب های غلط و خیال های نابجا اجتناب کنند.


حتما بخوانید:  عکس صحنه های شلاق زدن زنان فاحشه (16+)


ماجرای دوم:

رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)

شوهرم با زن دوستش ارتباط داشت و عاقبت شومی نصیب هر دو شد

عاقبت تندخویی ها، عصبانیت ها و غرورهای کاذب همسرم از او یک قاتل فراری ساخت و من هم با دو فرزند طوری آواره شدم که دیگر همه ی ی راه های گریز از مشکلات به رویم بسته شده است و دیگر نمیدانم…زن 35 ساله در حالیکه نگران آینده دو فرزند 13 و 9 ساله اش بود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گلشهر مشهد گفت: شوهرم دست بزن داشت

و مدام به بهانه های واهی مرا کتک می زد. مدتی قبل از او شکایت کردم شاید از قانون بترسد، اما او فرزندانم را از من جدا کرد به همین خاطر هم سه روز بعد از شکایتم صرف نظر کردم و دوباره راهی جهنمی شدم که او برایم ساخته بود. دیگر مهرش را در دل نداشتم

و در کنارش احساس آرامش نمیکردم. پس از گذشت چند روز از این ماجرا، به تلفن ها و پیام های زیاد همسرم مشکوک شدم و گوشی او را بررسی کردم. وقتی به پیامک هایی که از طرف یک زن برایش ارسال شده بود توجه کردم با همان شماره تماس گرفتم و به زنی که ان سوی خط بود گفتم که همسرم قصد آزار تو را دارد، اما ان زن با بی تفاوتی پاسخم را داد. وقتی اوضاع را آن گونه دیدم

سعی کردم همسرم را نصیحت کنم اما باز هم کتک خوردم به همین خاطر دیگر کاری به کارش نداشتم و با کار در منزل دیگران مخارج خودم را تأمین می کردم. بعدها فهمیدم همسرم که کارگر تأسیسات است به منزل یکی از دوستانش می رفته است تا اینکه چند ماه قبل برای شرکت در مراسم عروسی یکی از اقوام به شهرستان دعوت شدیم. همسرم به این بهانه که خودرو خراب است ما را با اتوبوس به شهرستان برد.

ان روز قیافه همسرم به هم ریخته و خودش هم خیلی کلافه بود. در مسیر بازگشت وقتی اتوبوس در مکانی برای ناهار و استراحت توقف کرد، همسرم را دیدم که در گوشه ای گریه میکند. ان روز او به بهانه انجام کاری به مقصد نامعلومی رفت و به همراه ما بازنگشت

تا اینکه چند روز بعد مأموران انتظامی وارد منزلم شدند و گفتند همسرم به اتهام قتل یک زن تحت تعقیب است. آن ها از داخل خودروی همسرم ساعت و برخی مدارک دیگر مربوط به مقتول را کشف کردند.

تازه فهمیدم که مقتول همسر دوستش بوده است. او هیچ وقت نمی توانست هنگام عصبانیت خودش را کنترل کند. هنوز هم آخرین کتکش را به یاد دارم که چگونه چشمم را کبود کرد و همین عصبانیت ها بالاخره از او یک قاتل ساخت.


ماجرای سوم:

رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)

رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد

مانده ام با این آبروریزی چگونه کنار بیایم. دیگر نه تنها اعضای خانواده ام بلکه همه ی ی آشنایان دور و نزدیک در جریان خلافکاری های من قرار گرفته اند به طوری که نمیتوانم چیزی را پنهان کنم و همه ی ی گذشته ام به ویژه ماجرای سرقت های سریالی و اعتیادم درست چند ساعت قبل از برگزاری مراسم عقدکنان لو رفت…

دختر جوان مشهدی که به همراه پسری که قرار بود با هم ازدواج کنند به اتهام کیف زنی های سریالی دستگیر شده بود پس از اعتراف به 25 فقره سرقت مقابل مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری نشست و در حالیکه به دستبندهای آهنین می نگریست به تشریح ماجرای آشنایی اش با سارق حرفه ای پرداخت و گفت: پس از آن که در دوران دبیرستان ترک تحصیل کردم، ارتباطم با دوستان و هم کلاسی هایم قطع شد.

دیگر در منزل تنها بودم و به خاطر این تنهایی رنج می کشیدم به همین خاطر سعی می کردم اوقات بیکاری ام را با قدم زدن در خیابان ها و رفتن به پارک سپری کنم تا اینکه چندین ماه قبل نگاه های پسر جوانی مسیر زندگی ام را تغییر داد. ان روز من با لبخندی پاسخ نگاه او را دادم.

همین لبخند موجب شد تا او به سراغم بیاید. دقایقی بعد شماره تلفنم را به او دادم و به این ترتیب دوستی من و امیر شروع شد. من هیچ شناخت قبلی از او نداشتم، اما تحت تأثیر حرف های عاشقانه او قرار گرفتم. ارتباط ما با قرارها و دیدارهای پنهانی ادامه یافت. امیر اتاقی را اجاره کرده بود و من بیشتر اوقات بیکاری ام را در کنار او سپری می کردم.

وابستگی من به امیر در حدی بود که وقتی فهمیدم او معتاد به شیشه است نه تنها اهمیتی به ان ندادم بلکه با اصرارهای زیاد امیر من هم مصرف شیشه را در کنار او آغاز کردم. مدتی بعد که دیگر اعتیاد شدید داشتم به پیشنهاد امیر و برای تأمین هزینه های مواد مخدر کیف زنی در اماکن شلوغ را شروع کردیم.

امیر با این بهانه که ازدواج هزینه زیادی دارد مرا به یک سارق حرفه ای تبدیل کرد تا اینکه چند روز قبل او مرا به طور رسمی از خانواده ام خواستگاری کرد. پدرم که پافشاری مرا برای ازدواج با امیر دید بلافاصله موافقت کرد و قرار شد امشب «روز گذشته» مراسم عقد کنان ما برگزار شود،

اما چند ساعت قبل از برگزاری مراسم، امیر از من خواست تا کیف زنی را سرقت کنم، اما این بار با فریادهای مالباخته در محاصره پلیس قرار گرفتیم و هر دو دستگیر شدیم، این جا بود که فهمیدم امیر تاکنون 3 بار به مدت های طولانی روانه زندان شده و بیشتر عمرش را پشت میله های زندان سپری کرده است. از سوی دیگر من هم با این آشنایی خیابانی به دختری معتاد و سارقی حرفه ای تبدیل شده ام که به جای پوشیدن لباس عروسی باید لباس زندانیان را به تن کنم.


حتما بخوانید:  آزار و اذیت و تجاوز وحشیانه بیش از 30 بار به دختر جوان


ماجرای چهارم:

رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)

وقتی از دوستی خواهرم با پسردایی 16 ساله ام باخبر شدم خونم به جوش آمد

پسر 20 ساله وقتی متوجه رابطه دوستی خواهرش با پسرعمه اش شد، پسر 16 ساله را به طرز هولناکی کشت و جسدش را داخل چاه انداخت.پسری 16 ساله از خانه شان خارج شد و دیگر بازنگشت. خانواده اش با غیبت مرموز او به پلیس آگاهی رفته و برای یافتن وی درخواست کمک کردند.

ماموران در تحقیق از این خانواده متوجه شدند پسر نوجوان و خانواده اش با کسی اختلافی نداشته اند و معلوم نیست چه بلایی بر سر این نوجوان آمده است. با گذشت پنج ماه از این ماجرا کارآگاهان جنایی به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد، آخرین بار پسر نوجوان با پسردایی 20 ساله اش دیده شده است. او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

پسر جوان که دچار عذاب وجدان شده بود اعتراف کرد، پسرعمه اش را کشته و جسد او را در ساختمان نیمه کاره ای دفن کرده است. متهم به قتل به افسر بازجو گفت: متوجه شدم پسرعمه ام پنهانی با خواهرم دوست شده که از این رابطه ناراحت شدم. چند بار با او حرف زدم و خواستم به این دوستی پایان دهد، اما گوش نکرد.

بعد به بهانه حرف زدن او را به ساختمان در حال احداث پدرم کشاندم. در ان روز ترامادول مصرف کردم و به محل قرار رفتم. خواستم از خواهرم فاصله بگیرد و باعث اختلاف میان دو خانواده نشود که توجهی نکرد.وی اضافه کرد:

با هم که دعوا کردیم در همین موقع او را هل دادم که سرش به دیوار خورد و غرق در خون کف اتاق افتاد. نمی دانستم چه کنم، از ترسم خفه اش کردم و با تیغ موکت بری پایش را هم بریدم. جسد را از طبقه اول به پایین آورده و به چاهی که در پارکینگ ساختمان بود منتقل کرده و در همانجا دفن کردم.

با اعتراف متهم به قتل، دو روز پیش همراه گروهی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی، بازپرس پرونده و تیمی از آتش نشانان به ساختمان نیمه کاره رفتیم و بقایای جسد نوجوان گمشده را از عمق 14 متری چاه یافتیم.


ماجرای پنجم :

رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)رابطه جنسی زن جوان فاحشه با مرد متاهل جوان (عکس)

ساناز مرا در آغوش پسرهای بی بند و بار اندخت

از نگاه کثیفش فهمیدم چه نیت شومی در سر دارد. می خواستم در ماشین را باز کنم و خودم را پایین بیندازم. اما درها را قفل کرده بود و فاقد توجه به خواهش و التماس های من با سرعت زیاد رانندگی میکرد. نمیدانستم چه کار کنم. شیشه را بازکردم و با جیغ و فریاد از مردم در خواست کمک کردم.

از نگاه کثیفش فهمیدم چه نیت شومی در سر دارد. می خواستم در ماشین را باز کنم و خودم را پایین بیندازم. اما درها را قفل کرده بود و فاقد توجه به خواهش و التماس های من با سرعت زیاد رانندگی میکرد. نمی دانستم چه کار کنم.

شیشه را بازکردم و با جیغ و فریاد از مردم در خواست کمک کردم. او که خیلی ترسیده بود با همان سرعت به داخل کوچه ای فرعی پیچید و من را از ماشین پیاده کرد و متواری شد.دراین لحظه یکی از دوستانش را دیدم که با موتورسیکلت پشت سرمان می آمد.

او کنارم توقف کرد و گفت اگر می خواهید شما را بر سانم. هرچه دهانم رسید نثارش کردم و گریه کنان به خانه رفتم. مادرم نگران شده بود. دروغی سر هم کردم و گفتم یک موتورسیکلت با من تصادف کرده است و..دو روز از این ماجرا گذشت. پسری که ادعا می کرد عاشقانه دوستم دارد با پیام های تهدید آمیز چهره واقعی اش را نشانم داد.

او تصویری را که دوستش از لحظه پیاده شدنم از ماشین گرفته بود برایم در فضای مجازی فرستاد و گفت آبرویت را به باد میدهم. تهدیدها خیلی جدی شد و من به ناچار خانواده ام را در جریان گذاشتم.همراه مادر و پدرم به کلانتری آمدم. البته این را هم بگویم که خودم مقصرم.

راستش را بخواهید بعد از دیپلم در یک آرایشگاه زنانه مشغول کار شدم. ذوق و شوق خوبی داشتم. توانستم خیلی زود کار را یاد بگیرم. حدود یک سال قبل با دختر خانمی به نام ساناز آشنا شدم که به سالن زیبایی رفت و آمد داشت. دوستی من و ساناز با وجود مخالفت های شدید پدر و مادرم ادامه یافت.

او با چند پسر در فضای مجازی ارتباط داشت و قبح این مسئله در اثر دوستی مان شکست.با پسری در فضای مجازی ارتباط برقرار کردم که دوستم به من معرفی کرده بود. این ارتباط حالت عاطفی به خود گرفت و با وعده و وعیدهای کذایی به قرار ازدواج ختم شد.

اما پسر مورد علاقه ام به این بهانه که مادرم میـــخواهد قبل از ازدواجمان با من صحبت کند من را سوار ماشین کرد و به طرف خارج شهربرد.معلوم نبود اگر عکس العمل نشان نمی دادم با دوستش که پشت سرمان می آمد چه بلایی سرم می آوردند.

مشکل من این بود که از پدر و مادرم فاصله گرفتم و در خیلی از کارها فاقد مشورت با ان ها پنهان کاری کردم. باز هم شانس آوردم که توانستم خودم را نجات بدهم. امیدوارم دختران جوان فریب هیجانات رادر فضای مجازی نخورند و بدانند کسی که قصد ازدواج دارد باید مردانه و با پشتیبانی بزرگ ترهایش پا پیش بگذارد.

.

منبع : talab.org