خودروی پراید پس از تصادف شدید با دو خودروی دیگر در بزرگراه شهید فهمیده واژگون شد.

به گزارش تسنیم، ساعت ۰۷:۲۴ صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید فهمیده، قبل از خروجی پیکان شهر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۶ به محل حادثه اعزام شدند.

 

ایرج جعفری؛ رئیس ایستگاه ۳۰ آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: سه دستگاه خودرو سواری شامل دو خودروی پراید و یک خودروی تیبا به هنگام حرکت در مسیر شرق به غرب این بزرگراه به علت نامشخصی به شدت با یکدیگر برخورد کردند و سپس هر سه وسیله نقلیه پس از شکافتن گاردریل کناری بزرگراه وارد شانه خاکی شدند.

 

وی تصریح کرد: به دنبال این حادثه یکی از خودروها واژگون شد و دو نفر از سرنشینان این وسایل نقلیه شامل یک مرد بیست و یک زن پنجاه و شش ساله مجروح شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

 

جعفری با اشاره به اینکه سرنشینان هر سه خودرو قبل از رسیدن آتش نشانان توسط شهروندان از خودروها خارج شده بودند، افزود: آتش نشانان پس از قطع برق هرسه خودرو و قراردادن علائم هشداردهنده در صحنه تصادف، علاوه بر انتقال مصدومان به آمبولانس اورژانس، به ایمن سازی کامل محل حادثه پرداختند.

 

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ علت وقوع این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور منطقه در دست بررسی است.

 

برخورد پراید و تیبا
واژگونی پراید پس از تصادف شدید با دو خودرو ( تصاویر )حوادث
حادثه رانندگی
اخبار حوادث
تصادف رانندگی
تصادف در بزرگراه شهید فهمیده
واژگونی پراید
برخورد پراید و تیبا

 

 

.

منبع : sarpoosh.com