آکاایران: معاون فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

غرق شدن ۳ نفر در دریای مازندران

آکاایران: غرق شدن 3 نفر در دریای مازندران

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از غرق شدن ۳ نفر در دریای مازندران در روز گذشته به علت آشنا نبودن به فنون شنا و همچنین شنا در خارج از محدوده طرح دریا خبر داد.

 

در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع غرق شدگی در منطقه پلاژ ساحلی شیلات  این شهرستان، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

 

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی ۱۷ ساله اهل تنکابن که برای شنا به منطقه ممنوعه شنا رفته بود به علت عدم آشنایی به فنون شنا غرق شد.

 

سرهنگ باقری از غرق شدن فردی ۲۰ ساله اهل سمنان به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا و شنا در خارج از محدوده طرح سالمسازی دریا در شهرستان بابلسر خبر داد و گفت: در شهرستان محمودآباد نیز در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حادثه غریق در شهرستان محمودآباد بلافاصله ماموران انتظامی این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی اظهار داشت: در این حادثه فردی ۳۰ ساله که برای شنا به دریا رفته بود، به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا و شنا در خارج از محدوده طرح سالمسازی دریا غرق شد.

 

سرهنگ باقری خاطرنشان کرد: با حضور عوامل امدادی جسد دو نفر از حادثه دیدگان در شهرستان های تنکابن و محمودآباد کشف و به سردخانه منتقل شد و تلاش برای کشف جسد غریق شهرستان بابلسر توسط عوامل امدادی ادامه دارد.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در خاتمه با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می کنند از آنان خواست: در زمان تعیین شده ازطرح دریا و در مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند برای شنا استفاده کنند و با شنا کردن در مناطق ممنوعه و ساعات ممنوعه لذت مسافرت را برای خود و اعضای خانواده خود تلخ نکنند.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com