آکاایران: پسر ۱۳ ساله قربانی جنایت سیاه هم محلی

پسر شرور که یکی از بچه محل هایش را به زور به خانه برده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

این حادثه شامگاه جمعه رخ داد. شاکی که پسری ۱۳ ساله است همراه پدرش به کلانتری رفت و گفت: ساعت ۲۰:۳۰ در حال بازگشت از باشگاه به خانه بودم که یکی از بچه محل ها به نام بهزاد که مقابل خانه شان ایستاده بود مرا صدا کرد؛ زمانی که به او نزدیک شدم تا ببینم بهزاد با من چکار دارد، ناگهان دستم را گرفت و مرا با زور و تهدید به داخل خانه شان در طبقه دوم ساختمان برد. بهزاد در خانه را قفل کرد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

 

با طرح شکایت اولیه با موضوع «آزار و اذیت» پرونده تشکیل و به دستور بازپرس دادسرای جنایی پسر نوجوان برای تأیید این ادعا به پزشکی قانونی فرستاده شد. پس از انجام معاینات لازم پزشکان موضوع را تأیید کردند بنابراین پرونده برای رسیدگی و دستگیری متهم از شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ سیزدهم مرداد با مراجعه به محل سکونت بهزاد، در حالی که وی با مشاهده کارآگاهان سعی داشت از طریق پشت بام از محل متواری شود او را دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند. شاکی پرونده پس از مواجهه حضوری، متهم را به صورت کامل مورد شناسایی قرار داد.

 

در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی از مجرمین سابقه دار و زورگیران حرفه ای است که در شهریورسال ۱۳۹۰ نیز دستگیر و روانه زندان شده بود همچنین در ادامه بررسی ها مشخص شد بهزاد در زمینه خرید و فروش موادمخدر نیز فعالیت دارد.

 

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم با قرار قانونی، برای ادامه رسیدگی به پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از متهم در مراحل مقدماتی است.

 

 

iran-newspape​r.‎​com
.

منبع : sarpoosh.com