سخنگوی سازمان آتش نشانی از فوت یک راننده خودروی نیسان وانت به دلیل تصادف و حریق خودرو خبر داد.

جلال ملکی در گفت وگو با ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۳:۰۳ بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج (بزرگراه فتح) بعد از تقاطع ایران خودرو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود.

 

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه از دو مسیر مختلف به محل حادثه اعزام می شوند، خاطرنشان کرد: یک دستگاه خودروی نیسان وانت به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت از قسمت جلوی خودرو با بلوک های نیوجرسی جداکننده لاین تندرو از کندرو برخورد کرده و براثر این حادثه خودرو شعله ور شده بود.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند، قسمت جلوی خودرو و موتور آن به طور کامل شعله ور بود و راننده به صورت خطرناکی در میان شعله های زیاد آتش محبوس بود.

 

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانانی به سرعت آتش را خاموش کرده و راننده را از اتاقک سوخته خودرو خارج کردند که پس از معاینات لازم توسط عوامل اورژانس متاسفانه مشخص شد راننده جان خود را از دست داده است.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه سن و مشخصات این راننده به علت سوختگی شدید قابل شناسایی نبود، گفت: محل پس از ایمن سازی توسط نیروهای اورژانس برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد و این عملیات در ساعت ۳:۵۵ به پایان رسید.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com