آکاایران: اردوی تابستانی دانش آموزان امروز هم حادثه ساز شد این بار دو دانش آموز یزدی در اردوی گرجستان قربانی شدند ماجرا از این قرار است که مدرسه فوتبالی در یزد اقدام به برگزاری یک اردو در کشور گرجستان می کند و مبلغی را هم از ورزشکاران به عنوان هزینه دریافت کرده و نوجوانان را به کشور گرجستان می برد در جریان این سفر دو ورزشکار نوجوان یزدی در رودخانه غرق می شوند

<>

آکاایران: مرگ هولناک ۲ نوجوان فوتبالیست یزدی در اردوی گرجستان+ عکس

والدین محمدحسین ورمزیار و امیرمحمد کاربخش گفتند برای موافقت با سفر فرزندانشان به گرجستان تحت فشار بوده اند. علت مرگ این دو نوجوان مشخص نیست اما گفته می شود دو نوجوان در باتلاق گیر افتاده و غرق شده اند . وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه و وزارت کشور پیگیر علت این حادثه تلخ هستند.

شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در خصوص این حادثه گفت هیچ گونه مجوزی از طرف وزارت ورزش و جوانان برای این تور داده نشده بود و این تور یک تور گردشگری و تفریحی بوده است.

وی به والدین توصیه کرد برای ثبت نام فرزندانشان در باشگاه های ورزشی حتما درخواست مجوز رسمی دارا باشند و در مواقع اعزام نیز خواستار مجوزهای مربوطه از وزارت ورزش و جوانان شوند تا خدای نکرده مسایل ناگوار برای فرزندانشان به وجود نیاید.

.

منبع : saten.ir