رئیس پلیس راه استان مرکزی با تشریح جزئیاتی از تصادف مرگبار در استان مرکزی از کشته و مجروح شدن ۱۳ نفر در تصادف جاده فرمهین- آشتیان خبر داد.

سرهنگ ایرج کهریزی در گفت و گو با تسنیم، با اشاره به وقوع سانحه رانندی در جاده فرمهین- آشتیان در استان مرکزی اظهار داشت: صبح امروز حوالی ساعت ۹.۱۵ صبح متاسفانه در کیلومتر ۱۲ محور فرمهین- آشتیان شاهد تصادف مرگبار یک دستگاه خودروینیسان زامیاد و یک دستگاه خودروی هیوندا بدیم که با کمال تاسف در این حادثه، ۲ نفر کشته و ۱۱ نفر مجروح شدند.

 

وی افزود: در این تصادف راننده نیسان و راننده ون جان باختند و ۱۴ نفر هم مصدوم شدند و تعدادی از مجروحان این حادثه مرگبار هم در بیمارستان فرهنگ خسروانی فرمهین پذیرش و مداوا شدند که البته ۶ نفر از مصدومان از طریق آمبولانس به بیمارستان ولی عصر اراک جهت مداوای بیشتر منتقل شدند.

 

وی ادامه داد: پس از اطلاع از این حادثه تعدادی آمبولانس از شهر های فرمهین، تفرش، آشتیان و اراک به محل حادثه اعزام شدند و کار امداد رسانی و انتقال مصدومان را بر عهده گرفتند.

 

سرهنگ کهریزی بیان کرد: براساس اعلام کارشناسان پلیس راه استان مرکزی، علت این حادثه تجاوز به چپ خودرو نیسان نسبت به مینی بوس هیوندای اعلام شده است.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com