آکاایران: تهران| 6 مصدوم بر اثر انفجار در ساختمان مسکونی

آکاایران: - اخبار اجتماعی -

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان سجاد جنوبی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 18:25 امروز (15 شهریور 98) یک مورد حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی در خیابان سجاد جنوبی، کوچه پیرمردی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 65 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه بود که در هر طبقه آن یک واحد حدوداً 50 متری وجود داشت.

 وی خاطرنشان کرد: در قسمت بالکن یکی از واحدها در طبقه چهارم (آخرین طبقه) سیلندر گاز و چند وسیله آشپزخانه نگهداری می‌شد؛ در این قسمت انفجاری رخ داد اما خوشبختانه باعث تخریب دیوار یا شکستن پنجره‌ها نشده بود.

ملکی افزود: 6 نفر شامل یک خانم 50 ساله، آقایی سی ساله و چهار کودک بین 9 تا 10 ساله در لحظه انفجار داخل واحد حضور داشتند که دچار سوختگی مختصر در نواحی مختلف بدن شده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: بررسی اولیه حاکی از آن است که نشت گاز از سیلندر، ایجاد شعله و جرقه، منجر به بروز این حادثه شده است.

وی متذکر شد: در ایام شهادت سید و سالار شهیدان، بسیاری از شهروندان برای طبخ غذای نذری از پارکینگ یا بالکن منزل خود استفاده می‌کنند که حتماً باید حین استفاده از سیلندرگاز از ایمنی قسمتهای مختلف این دستگاه مانند شلنگ و بستها اطمینان حاصل کرده و سپس برای طبخ غذا اقدام کنند.

تهران| انفجار بامدادی در ساختمان 14 طبقه + تصاویر

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com