آکاایران: در نشست امروز مطرح شد:

نظر کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار برای راه اندازی دانشگاه بنیان حکمت و طب ایران

سرویس فرهنگی
کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار در نظر گرفته است دانشگاه بنیان حکمت و طب ایران در دوره های کاردانی و کارآفرینی شروع به کار کند.
چهارشنبه 3 مرداد 1397 ساعت 18:00

نظر کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار برای راه اندازی دانشگاه بنیان حکمت و طب ایران کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار در نظر گرفته است دانشگاه بنیان حکمت و طب ایران در دوره های کاردانی و کارآفرینی شروع به کار کند. نظر,کارگروه,آموزش,و,تحقیقات,مرکز,نمایندگان,ادوار,برای,راه اندازی,دانشگاه,بنیان,حکمت,و,طب,ایران Icana Icana

کریم زارع در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به یازدهمین نشست کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار که امروز ( چهارشنبه، 3 مرداد) برگزار شد، گفت: در این نشست موضوع ایجاد امید برای جوانان، دانش آموزان و دانشجویان را دنبال کردیم و تاکید شد با جهانی فکر کردن بومی عمل کنیم.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: در این نشست بیان شد که از تجارب کشورهای فرانسه، ژاپن، کره جنوبی و سایر کشورها استفاده شود و در این زمینه تبادل نظر داشته باشیم.

این نماینده ادوار اظهار داشت: نشست با حضور نخبگان، پژوهشگران جوان، رئیس مرکز پژوهش های هوشمند و دانشجویان دوره دکتری برق برگزار شد و به این جمع بندی رسیدیم که برنامه تحول اساسی در آموزش و پرورش را دنبال کنیم تا عزیزان در رشته هایی که علاقه دارند از پیش دبستانی مورد پرورش قرار گیرند تا در آینده دانشمندان ایرانی و قدرتمند برای حل مشکلات کشور داشته باشیم.

زارع تاکید کرد: در نظر گرفته شده است که دانشگاه بنیان حکمت و طب ایران در دوره های کاردانی و کارآفرینی شروع به کار کنند.

رئیس کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار گفت: در نظر داریم گزارشی از جلسات این کارگروه به ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه کنیم و نشستی با اعضای هیات رئیسه این کمیسیون داشته باشیم./

پایان پیام

.

منبع : icana.ir