آکاایران: جاسمی تشریح کرد:

انتقال اتاق فکر جنگ آمریکا علیه ایران از پنتاگون به وزارت خزانه داری چه تاثیرات تحریمی و سیاسی دارد؟

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور به خوبی گفت که با شیوه فعلی سفرا نمی توانند کمکی به کشور کنند، گفت: شیوه معمول دیپلماتیک در این شرایط برای کشور گره گشا نیست.
جمعه 5 مرداد 1397 ساعت 10:02

انتقال اتاق فکر جنگ آمریکا علیه ایران از پنتاگون به وزارت خزانه داری چه تاثیرات تحریمی و سیاسی دارد؟ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور به خوبی گفت که با شیوه فعلی سفرا نمی توانند کمکی به کشور کنند، گفت: شیوه معمول دیپلماتیک در این شرایط برای کشور گره گشا نیست. انتقال,اتاق,فکر,جنگ,آمریکا,علیه,ایران,از,پنتاگون,به,وزارت,خزانه,داری,چه,تاثیرات,تحریمی,و,سیاسی,دارد؟ Icana Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اینکه رئیس جمهور از سفرای ایران در سایر کشورها خواسته تا با توان بیشتری و فاقد تشریفات معمول دیپلماتیک به دنبال بهبود روابط اقتصادی ایران با سایر کشورها و شرکت ها شوند، اظهار داشت: با تفکر انقلابی هر کسی در هر جایی برای جمهوری اسلامی ایران حرکت کند، قطعا موفق می شود.

به گزارش آکاایران: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اکنون در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و رئیس جمهور آمریکا و همکارانش جنگ علیه ایران را از پنتاگون به وزارت خزانه داری این کشوربرده اند.

وی با بیان اینکه سفیران ایران در خارج از کشور باید تلاش خود را افزایش دهند، افزود: سفرای ایران در سایر کشورها نیز باید رایزنی‌ها  و پیگیری های خود را بیشتر کنند. 

جاسمی با بیان اینکه رئیس جمهور به خوبی گفت که با شیوه فعلی سفرا نمی توانند کمکی به کشور کنند، ادامه داد: شیوه معمول دیپلماتیک در این شرایط برای کشور گره گشا نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سفرا باید با شرکت‌ها و افراد ذی نفوذ ارتباط برقرار کنند تا از شرایط اقتصادی با سایر کشورها خارج شویم، گفت: باید با همه کشورها ارتباط خوبی ایجاد کنیم و نباید صرفا به اروپا یا منطقه توجه کنیم بلکه باید در اقصی نقاط جهان رابطه داشته باشیم./

پایان پیام

.

منبع : icana.ir