آکاایران: یوسفیان ملا:

بازار سوم ارزی تشکیل شده است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با انتقاد از مدیریت دولت در بازار ارز تاکید کرد که بازار سوم ارزی شکل گرفته است.
پنج شنبه 4 مرداد 1397 ساعت 16:01

بازار سوم ارزی تشکیل شده است عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با انتقاد از مدیریت دولت در بازار ارز تاکید کرد که بازار سوم ارزی شکل گرفته است. بازار,سوم,ارزی,تشکیل,شده,است Icana Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نواقص سامانه نیما و بازار ثانویه، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد هستیم با موضع گیری های سیاسی نرخ ارز و سکه در بازار افزایش پیدا می کند و بر بازارهای دیگر تاثیر می گذارد.

به گزارش آکاایران: عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با اشاره به ایجاد بازار سوم ارزی، بیان داشت: اکنون شاهد نرخ ارز سامانه نیما هستیم، از سوی دیگر دولت برای برخی کالاها دلار با نرخ دیگر در نظر گرفته است و در بازار آزاد با نرخ های نجومی ارز دست به دست می شود.

نماینده مردم آمل درمجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: در واقع بازار سوم ارزی به دلیل مدیریت غلط دولت شکل گرفته است و ارز با سه نرخ و در سه بازار و فضای مختلف عرضه می شود.

وی در خصوص هشدار شورای پول اعتبار در خصوص ایجاد بازار سوم ارزی، گفت: اخباری دراین زمینه نشنیده ام و باید بررسی شود این شورا چه هشداری در این زمینه داده بود.

لازم به یادآوری است که محمدرضا تابش عضو شورای پول و اعتبار در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از نواقص سامانه نیما و بازار ثانویه نسبت به ایجاد بازار سوم ارزی هشدار داده است./

پایان پیام

.

منبع : icana.ir