کاپیتان دوم استقلالی ها از هواداران به خاطر تشوق هایشان تشکر کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایلنا، خسرو حیدری بعد از تساوی استقلال مقابل پیکان رو در روی خبرنگاران قرار گرفت و گفت:  دست هواداران درد نکند که امروز آمدند و تیم جوانان استقلال را تشویق کردند. این هفته‌ای که گذشت برای ما خیلی سخت بود و حتی در انتخاب 11 بازیکن خود هم مشکل داشتیم. وریا و علی کریمی حتی با تیم ما تمرین نداشتند. اما دیروز آمدند و با ما تمرین کردند و امروز برای ما به میدان رفتند. از هواداران تشکر می‌کنم که آمدند و ما را سورپرایز کردند و از بازیکنان جوان ما مثل سجاد آقایی و روح‌الله باقری تشکر کردند. هم‌چنین باید از بازیکنان هم تشکر کنم که با وجود تمام سختی‌ها بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و ان‌شاالله بتوانیم در هفته‌های آینده جبران کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ما تمریناتمان را دیر شروع کردیم اما دو بازیکن مثل جپاروف و تیام ما را سرکار گذاشتند و تا همین دیروز یا پریروز یکی می‌گفت می‌آیم و یکی دیگر می‌گفت فقط قرارداد 6 ماهه. به هر حال اینجا استقلال است و حتی خود تیام وقتی آمد اینجا بازیکن بزرگی نبود اما خیلی خوب بازی کرد و می‌توانست پول بیشتری بگیرد و بماند. حالا اگر نمی‌خواستند بیایند باید 2 هفته قبل این را اعلام می‌کردند ما بازیکن می‌گرفتیم. الان هم احتیاج به تقویت داریم و باید بازیکن جذب کنیم.

حیدری هم‌چنین در خصوص عواملی که باعث به وجود آمدن بحران در استقلال شدند، گفت:فکر می‌کنم همه دست به دست هم دادند که این اوضاع به وجود آید و دستشان درد نکند. مردم الان همه چیز را می‌دانند و همه فوتبالی هستند. من به شعار هواداران کاری ندارم اما آن‌ها ناراحت هستند و دوست دارند تیمشان تقویت شود.

مدافع استقلال شایعات موجود در رابطه با پیشنهاد چند هزار دلاری امید ابراهیمی به استقلال را رد و تصریح کرد:اصلا هم‌چین چیزی موجود نیست و امید اصلا در خصوص قرارداد خود با کسی حرف نزد. به هر حال او بازیکن حرفه‌ای است و به همین دلیل تصمیم گرفت در تیم دیگری بازی کند. در این میان بیشترین ضربه را جام جهانی به استقلال زد و بازیکنی مثل مجید حسینی را به تیم دیگری فرستاد.

.

منبع : ilna.ir