آکاایران: سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تیران و کرون در سال ۹۷ در حالی برگزار شد که با توجه به دعوت تقریبا ۳۰ مدیر و مسئول نهاد اداری و اجتماعی در ستاد ساماندهی امور جوانان، کمتر از ۱۰ نفر از اعضا و مدعوین در این جلسه حاضر شدند.

به گزارش آکاایران:  به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، مجید حججی، فرماندار تیران و کرون در جمع اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به لزوم برنامه ریزی و اجرای برنامه های کارآمد برای رفع مشکلات جوانان اظهار کرد: با سخنرانی و ارایه آمارهای کذب قادر به رفع نیازهای جوانان نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه جلسات و نشست ها در تیران وکرون نباید به محفل سخنرانی و ارایه گزارش ها تبدیل شود، تصریح کرد: جلسات اداری و کارگروه ها متفاوت از همایش و سیمنار است و باید در جلسات با کمک فعالیت های پژوهشی و نظرات کارشناسان، مشکلات و معضلات رفع شود.

فرماندار شهرستان تیران و کرون با انتقاد از وضعیت موجود در جلسات ستادی و کارگروهی خاطرنشان کرد: پیش از برگزاری جلسات باید دستور کار در اتاق فکر با حضور کارشناسان بررسی و محتوای مورد نیاز برای جلسه ستاد و شورا تامین شود در غیر این صورت جلسات ستادی و شورا اثربخش نخواهد بود.

وی مدیران را بر رعایت قوانین و مقررات اداری توصیه کرد و افزود: مدیران و معاونان بر اساس دستورالعمل باید در جلسات به موقع شرکت کنند و در صورت بروز مشکل و عدم توانایی برای شرکت در جلسات باید این موضوع را به اطلاع دبیران برسانند.

حججی با بیان اینکه اقدامات فعلی، تشریفاتی و آماری تاثیری در رفع نیازهای جوانان این شهرستان ندارد، تصریح کرد: باید برای پاسخگویی به نیازهای جوانان پروژه و طرح خاصی تعریف شود و در جلسات ستاد ساماندهی و کارگروه های این ستاد راهکار سنجی، هم افزایی و مشارکت بین بخشی صورت گیرد.

به گزارش ایمنا، سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تیران و کرون در سال ۹۷ در حالی برگزار شد که علی رغم دعوت تقریبا ۳۰ مدیر و مسئول نهاد اداری و اجتماعی در ستاد ساماندهی امور جوانان، کمتر از ۱۰ نفر از اعضا و مدعوین در این جلسه حاضر شدند و این موضوع نگرانی و دغدغه فرماندار شهرستان نسبت به حوزه جوانان را دوچندان کرد و فرماندار صراحتا این بی مهری و بی توجهی را دور از انتظار دانست و غایبان را برای ارایه دلیل به جلسه فراخواند.

جوانان

.

منبع : imna.ir