آکاایران: از بین ۵۰ شرکت خدماتی و بنگاه اقتصادی، شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان جایزه "مسئولیت اجتماعی" را دریافت کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایمنا، مسئولیت اجتماعی هر شرکت شامل مجموعه وظایف و تعهداتی است که باید در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه انجام شود؛ در تعریفی روشن تر، مسئولیت اجتماعی پیش برنده سود و منفعت اجتماعی است.

CSR در یک مفهوم ساده بدان معنا است که سازمان ها در مقابل جامعه ای که در آن فعالیت می کنند برخلاف نگاه سنتی به مدیریت و کسب و کار، مسئول هستند، در واقع سازمان ها دیگر فقط در مقابل سهامداران خود مسئول نیستند و نباید فقط به افزایش سود کوتاه مدت سهامداران خود بیندیشند.

سازمان اتوبوسرانی اصفهان

همایش اعطاء جایزه مسئولیت اجتماعی دومین سال متوالی است که در سطح کشور برگزار می شود. در این همایش شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان که از بزرگترین شرکت های خدماتی شهر محسوب می شود و خدمات شبانه روزی و گسترده ای را روزانه به حدود ۶۵۰ هزار نفر ارائه می کند، زیر ذره بین مسئولان عالی رتبه کشوری در راستای انجام وظایف محوله خود قرار گرفت و خدمات آن در سطح شهر به صورت نامحسوس کنترل و پایش شد و پس از ابراز رضایت شهروندان (با توجه به امکانات موجود) کاندید دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی شد.

همچنین در این همایش از میان سازمان های اتوبوسرانی کشور تنها شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه موفق به دریافت جایزه "مسئولیت اجتماعی" شد که این جایزه را قدرت افتخاری مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان از دست وزیر راه و شهرسازی، به نمایندگی از پرسنل و راهبران خدوم این شرکت دریافت کرد.

.

منبع : imna.ir