به گزارش آکاایران: اولین سریالی که المیرا دهقانی در آن بازی کرده است سریال “همه چیز آنجاست” به کارگردانی شهرام شاه حسینی بود. المیـرا دهقانی همچنین در سریال “هشت و نیم دقیقه” شهرام شاه حسینی بازی کرده است. در سریال هشت و نیم دقیقه وی ایفاگر نقش مریم مادر احسان است.

آکاایران: بیوگرافی "المیرا دهقانی" ازدواج و همسرش + تصاویر

خانواده المیرا دهقانی

از عکس های المیرا دهقانی در صفحات مجازی مشخص هست که احتمالا خانواده ای پنج نفره هستند. پدر ، مادر و دو خواهر که احتمالا خانواده المیرا دهقانی اعضای دیگری هم داشته باشد که در صفحات مجازی اشاره نکرده است.

بیوگرافی بازیگران ایرانی

المیرا دهقانی در سریال هشت و نیم دقیقه

گریم جالب و متفاوتی که این بازیگر داشته علامت سوال های زیادی در ذهن ها ایجاد کرده بود که این شخصیت کدام بازیگر می تواند باشد؟
گریم المیرا دهقانی جنجال های زیادی در پی داشت که در بعضی از کانال های تلگرامی نقش مریم در سریال هشت و نیم دقیقه را مهناز افشار معرفی کرده بودند!

المیرا دهقانی بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه است که در نقش مریم مادر احسان (سام درخشانی) بازی می کند. المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه در نقش یک زن پیر و مبتلا به بیماری جذام طاهر شده است، شاید کمتر کسی او را به یاد آورد به ویژه که در سریال هشت و نیم دقیقه گریم بسیار متفاوتی دارد اما اگر یادتان باشد المیرا دهقانی در سریال همه چیز آنجاست در نقش یاسمن دختر مدیر شرکت (حسن اسدی) بازی کرده است. این دومین همکاری المیرا دهقانی با شهرام شاه حسینی است.

گفتگو با المیرا دهقانی

المیرا دهقانی در گفت و گو با «سینماسینما»، در مورد جریان انتشار تصویر گریم خود در سریال هشت و نیم دقیقه چنین توضیح داد:  «آقای شاه حسینی چندان تمایلی نداشتند عکسی از من با گریم، پیش از نمایش بخش های مربوط به بازی ام در سریال منتشر شود و با اینکه هیچ گاه دلیل این موضوع را از او نخواستم، اما به نظرم هدف ایشان آن بود که انتشار تصویر من با گریم ذهنیت مخاطب را بهم نریزید.»

او ادامه داد: «من در این سریال در نقش زنی جذامی و مسن تر از خودم بازی کرده بودم. تصور می کنم آقای شاه حسینی نمی خواستند با انتشار عکس من قبل از پخش سریال برای مخاطب ذهنیت ساخته شود و اختلاف سنی خود من و نقش روشن شود تا به این ترتیب در تاثیرگذاری و باروپذیری نقش خدشه ای وارد نشود.»

المیرا دهقانی گفت: «اما نمی دانم به چه ترتیب بود که عکس من با گریم در فضای مجازی انتشار یافت کرد. نکته در اینجا بود که حتی اسم من به عنوان صاحب عکس هم مطرح نشد و عکس به اسم بازیگر دیگری که اغلب خانم مهناز افشار نامیده شد در فضای مجازی منتشر شد. من این مساله را ناشی از شیطنت های فضای مجازی می دانم.»

بیوگرافی بازیگران

المیرا دهقانی ، ازدواج و همسرش

المیرا دهقانی ازدواج نکرده و مجرد است و هیچ پستی راجب به ازدواج ، نامزد و یا همسر خود در صفحات مجازی خود منتشر نکرده است. و عکس هایی که در فضای مجازی به عنوان همسر وی تیتر زده میشوند صحت ندارد و شایعه است.

بیوگرافی "المیرا دهقانی" ازدواج و همسرش  تصاویربیوگرافی المیرا دهقانی

عکس قدیمی المیرا دهقانی

گریم المیرا دهقانی

عکس المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش

عکس های المیرا دهقانی

عکس کودکی المیرا دهقانی

بیوگرافی بازیگران ایرانی

عکس نوجوانی المیرا دهقانی

بیوگرافی بازیگران

عکس اینستاگرامی المیرا دهقانی

.

منبع : jomhouriat.ir