نماینده مردم مبارکه با بیان اینکه باید با راهبردی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمنان رفت، گفت: از قوه قضائیه درخواست می کنم با دانه درشت ها و تروریست های اقتصادی برخورد قاطع کند.

به گزارش ایسنا، زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: در آغاز صحبت به این اشاره می کنم که گزافه گویی های رئیس جمهور و وزیر امور خارجه تازه کار آمریکا که علیه جمهوری اسلامی جنگ روانی به راه انداخته اند افزایش یافته است، ایران سرزمین شیرزنان و مهد دلاورمردان است که در ۴۰ سال گذشته در برابر دشمنان ایستادگی کرده اند و تنها خفت و خواری نصیب دشمنان جمهوری اسلامی شده است. شکستن کمر داعش با محوریت ایران توسط جبهه مقاومت کار کمی نبود، آمریکایی ها به دلیل ناامیدی از داعش میدان اصلی جنگ را از طریق اخلال در بازارها می خواهند دنبال کنند و فرماندهی جنگ را در اختیار وزارت خزانه داری آمریکا قرار داده اند؛ در این زمینه از مواضع رئیس جمهور حمایت می کنم و از ایشان درخواست دارم شخصاً ستاد مقابله به مثل تشکیل دهد.

 

وی افزود: باید با راهبردی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمنان رفت و در رده های مدیریتی از جوانان باانگیزه استفاده شود. از قوه قضائیه درخواست می کنم با دانه درشت ها و تروریست های اقتصادی برخورد قاطع کنند. شرایط به نحوی شده که احساس می شود فشارهای ۱۰ درصد بر دوش ۹۰ درصد از مردم است؛ بنابراین باید کمک کرد از فشارهای اقتصادی مردم کاسته شود.

 

سعیدی بیان کرد: باید به کنترل گردش های مالی و جلوگیری از فرارهای مالیاتی رسیدگی شود و دولت در این زمینه منتظر قانون نباشد، اینکه به جای پول به مردم چک ارائه می شود و بازارهای زیرزمینی به دلیل چک های حواله کرد راه افتاده که می تواند در وجه هر شخصی صادر شود می تواند تبعات نامناسبی داشته باشد.

 

وی اضافه کرد: از وزارت نیرو به خاطر سوء مدیریت در خصوص مدیریت منابع آب انتقاد دارم؛ چرا که مردم استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد را نباید به خاطر سوء مدیریت به جان هم انداخت.

 

.

منبع : sarpoosh.com