ترامپ روابط نامشروع خود با مدل ها و پورن استارها را رد می کند، اما اسناد راه دیگری می روند و یکی پس از دیگری صحت این رویدادها را تایید می کنند. حالا پس از اسناد به دست آمده از نحوه پرداخت رشوه ۱۳۰ هزار دلاری به «استورمی دنیلز»، سند اف بی آی که سی ان ان آن را منتشر کرده، جای هیچ توضیحی برای ترامپ نمی گذارد. سی ان ان، یک فایل صوتی از مکالمه دونالد ترامپ با وکیل سابقش «مایکل کوهن» درباره حق السکوت به «کارن مک دوگال» یکی از مانکن های مجله پلی بوی را منتشر کرده است.

 

«رودی جولیانی»، وکیل فعلی ترامپ درباره این مکالمه که سال ۲۰۱۶ ضبط شده می گوید که هیچ پولی پرداخت نشده و در این صدای ضبط شده هیچ مدرکی مبنی بر وقوع جرم موجود نیست. اما محتوای فایل صوتی که به بایکوت خبری رابطه ترامپ با مک دوگال در سال ۲۰۰۶ اشاره دارد، ادعاهای آن ها را رد می کند.در این نوار به نظر می آید ترامپ و «کوهن» در حال بحث درباره خرید حقوق داستان مربوط به «دوگال» از شرکت صاحب نشریه «نشنال اینکوایرر» هستند.

 

این مدل سابق پلی ‎بوی داستان ماجرای خود و ترامپ را پیش از انتخابات به «اینکوایرر» وابسته به «امریکن مدیا» فروخته بود. کوهن در این مکالمه می گوید: ما «باید پول بدهیم... من باید یک شرکت باز کنم که بتوانم از طریق آن همه اطلاعات مربوط به رفیقمان را منتقل کنم» اشاره او به «دیوید پکر»، رئیس شرکت «امریکن مدیا» است. ترامپ در پاسخ می گوید: «خب، حالا چقدر باید برای این قضیه پول بدهیم؟

 

۱۵۰ هزار تا؟» پرداخت ۱۵۰ هزار دلار پول که به وضوح در فایل صوتی آمده در حالی است که «کارن مک دوگال» بابت فروش داستان رابطه جنسی اش ۱۵۰ هزار دلار از «اینکوایرر» پول گرفته بود. بخشی از صدای ضبط شده نامفهوم است اما شنیده می شود که ترامپ می گوید «پرداخت نقدی» واکنش کوهن اما واضح است که می گوید: «نه، نه، نه.» سی ان ان گفته است این فایل صوتی از طریق «لنی دیویس»، وکیل مایکل کوهن در اختیار این شبکه قرار گرفته است. این فایل صوتی می تواند به وزارت دادگستری آمریکا که در حال تحقیق درباره «حق السکوت» به زنانی است که مدعی رابطه جنسی با ترامپ بودند، کمک کند و البته عاملی دردسر ساز برای رئیس جمهورآمریکا باشد. رسانه ها منتظرند تا بدانند نفر سوم لیست رسوایی کیست؟

 

neo.khorasannew​s.‎​com
.

منبع : sarpoosh.com