آکاایران: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

دولت زالوها را از اقتصاد مملکت جدا کند/ اجازه ندهند گرانی ها به مردم فشار بیاورد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: یکی از دلایل گرانی ها عدم کنترل بازار توسط دولت است و مردم نیز باید هر چیزی که گران می شود را نخرند.

به گزارش ایسنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در جمع شرکت کنندگان چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در شهرستان رودان، افزود: اگر بخواهیم ملتی قدرتمند و غیرقابل نفوذ باشیم باید در مقابل استکبار ایستادگی کنیم.

 

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: استکبار توطئه ها و دشمنی خود را همیشه علیه کشور ما دارد و ما نیز باید در مقابل توطئه های استکبار ایستادگی کنیم و از خود ترسی نشان ندهیم، چنانکه تاکنون ایستادگی کردیم و پیروز شدیم.

 

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به گرانی و وضعیت بازار اظهار کرد: مردم نباید در این مقطع چیزی را احتکار کنند و اجازه ندهند گرانی ها به مردم فشار بیاورد.

 

وی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل گرانی ها عدم کنترل بازار توسط دولت است و مردم نیز باید هر چیزی که گران می شود را نخرند.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس با تأکید بر اینکه نخوریم تا ارزان شود، ادامه داد: اگر تخم مرغ گران شد حتماً که نباید تخم مرغ بخوریم، نخوریم تا ارزان شود.

 

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به اینکه عنوان می شود که ٢٥٠ هزار سکه بهار آزادی توسط یک نفر و ٣٨ هزار سکه توسط یک نفر دیگر خریداری شده است، خاطرنشان کرد: دولت باید زالوها را از اقتصاد مملکت جدا کند و با این افراد برخورد شود.

 

وی از قوه قضاییه به دلیل برخورد مناسب با این افراد تقدیر کرد و افزود: نابود کردن این ها مردم را خوشحال می کند و جلوی فساد و گرانی را می گیرد.

 

.

منبع : sarpoosh.com