سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مشکلی در مدیریت کشور پیش نمی آید. چراکه بسیاری از کسانیکه در مجموعه دولت و مدیریت اجرایی کار می کنند افراد کارکشته ای هستند که تنها فرصت مدیریت نداشتند.

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس و نماینده تهران در گفت وگو با اعتمادآنلاین، گفت: سؤال از رئیس جمهور در کمیسیون اقتصادی مطرح شد و باید جمع بندی آن به هیات رئیسه بیاید که هنوز گزارشی به هیات رئیسه نیامده است ولی این کار انجام می شود.

 

او در پاسخ به این سوال که با اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان آیا در مدیریت کشور دچار مشکل نمی شویم، گفت: من فکر می کنم این یک کار بسیار خوب، انقلابی و عاقلانه ای بود که مجلس درباره آن تصمیم گرفت.

 

این نماینده مجلس گفت: فضای امروز کشور ما به گونه ای است که برخی از عزیزان ما سال ها زحمت می کشند و جوانان دیروز هستند. بسیاری از وزرای امروز که پیرمرد شدند در اوایل انقلاب ۲۵ ساله بودند. اول انقلاب این گونه نبود که معاون وزیر یا مدیرکل تجربیاتی داشته باشد و این افراد فاقد تجربه آمدند، زحمت کشیدند و بسیاری از آن ها موفق بودند.

 

نعمتی ادامه داد: خیلی از عزیزانی که امروز در مجموعه دولت هستند نیروهای توانمندی هستند. مجلس حالا این فرصت را در اختیار نیروهای جوان گذاشته است.

 

او گفت: کار را به جوانان سپردن به معنای آزمون وخطا نیست و بسیاری از کسانیکه در مجموعه دولت و مدیریت اجرایی کار می کنند افراد کارکشته ای هستند که تنها فرصت مدیریت نداشتند و من فکر نمی کنم که با اجرای این قانون هیچ مشکلی در مدیریت کشور پیش بیاید.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com