آکاایران: عضو هیات رئیسه مجلس:

شرایط برای دلجویی از خاتمی مهیا است

یک عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است که شرایط کنونی برای دلجویی از خاتمی و استفاده از ظرفیت او در بن بست شکنی در برخی از سیاست های خارجی کشور و در اعتماد آفرینی در داخل یک فرصت طلایی است.

به گزارش اعتمادآنلاین، محمدعلی وکیلی نماینده تهران و عضو هیات رئیسه مجلس بااشاره به انتشار خبری مبنی بر پیگیری جهانگیری برای جلسه ای با حضور سران نظام و سید محمد خاتمی، گفت: فرصت کنونی می تواند فرصت مهمی در اصلاح بعضی رویه ها و رفتارها از سرمایه های انسانی جمهوری اسلامی باشد. این فرصت طلایی و تکرار ناشدنی است.

 

او در گفت وگو با اعتمادآنلاین تاکید کرد: در شرایط اضطرار هستیم و در این شرایط می توانیم برخی از اشتباهاتمان را جبران کنیم. یکی از اشتباهات این بود که برخی از سرمایه های انسانی نظام دور افتادند و از ظرفیتشان استفاده نشده است.

 

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت سرمایه های انسانی، ادامه داد: در حال حاضر فرصت طلایی است که از ظرفیت شخصیت های مقبولی همچون آقای خاتمی هم در بن بست شکنی در برخی از سیاست های خارجی کشور و هم در اعتماد آفرینی در داخل استفاده شود.

 

وکیلی گفت: به نظر می رسد شرایط برای اینکه این دلجویی صورت بگیرد، مهیا است.

 

او در ادامه در پاسخ به اینکه چقدر جناح ها برای استفاده از ظرفیت آقای خاتمی استقبال می کنند، تاکید کرد: اگر تندروها از دو سوی، بخاطر منافع ملی دندان بر جگر بگیرند، اتفاق خوبی می افتد.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com