آکاایران: فرمانده نیروی زمینی ارتش:

مشکلات امروز مانند حبابی است که خنثی می شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به زودی یک قرارگاه لشکری را در خراسان جنوبی مستقر می کنیم.

به گزارش ایسنا، امیر کیومرث حیدری در بازدید از مرکز آموزشی ۰۴ بیرجند، اظهار کرد: هیاهوی سیاسی همواره وجود دارد اما مهم این است که ولایتمدار باشیم.

 

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی از استان هایی است که در دفاع مقدس سهم عظیمی داشته است، افزود: پادگان ۰۴ امام رضا(ع) از مراکز مهمی است که سربازان در آن آموزش می بینند.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به وجود خلاقیت و نوآوری جوانان این مرکز، اظهار کرد: امروز در تمام مرزهای کشور امنیت پایدار حاکم بوده و این امر نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

امیر حیدری با بیان اینکه با بصیرت فرماندهی معظم کل قوا هیچ خطری انقلاب اسلامی و نظام را تهدید نمی کند، افزود: در طرح آمایش سرزمینی توجه بسیاری به خراسان جنوبی شده است و به زودی یک قرارگاه لشکری را در این استان مستقر می کنیم.

 

وی ادامه داد: همچنین در طرح آمایش نوین در شهرستان نهبندان نیز یک تیپ مستقر و به مکانیزه کردن مراقبت از مرز توجه خواهد شد.

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مشکلات امروز مانند حبابی است که خنثی می شود، یادآور شد: دشمنان نمی توانند ساحت نظام جمهوری اسلامی ایران را تحت الشعاع قرار دهند.

 

.

منبع : sarpoosh.com