آکاایران: استانداری اصفهان تایید کرد؛

اعتراض اصفهانی ها نسبت به گرانی

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان گفت: دیروز و امروز تجمعات محدودی به شکل صنفی در اصفهان داشتیم و انگیزه نیز مطالباتی در ارتباط با گرانی های اخیر بوده است.

حمیدرضا طباطبایی در گفت وگو با مهر، در ارتباط با تجمعات روز گذشته در برخی مناطق اصفهان اظهار داشت: دیروز و امروز تجمعات محدودی به شکل صنفی در اصفهان داشتیم و انگیزه نیز مطالباتی در ارتباط با گرانی های اخیر بوده است.

 

وی با بیان اینکه با مسئولان اتحادیه های مذکور صحبت هایی در این ارتباط داشتیم، افزود: دولت در سطح ملی، استانی و همچنین سازمان صنعت و معدن، تجارت در حال اندیشیدن تدابیر لازم برای تامین نیازها و مواد اولیه اصناف است.

 

مردم مطالبات خود را از مبادی قانونی دنبال کنند

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه در همین راستا برخی افراد قصد سوءاستفاده از این مطالبات صنفی را داشتند تا به آن وجهه سیاسی ببخشند، تاکید کرد: بر این اساس از مردم عزیز استان و اصناف تقاضا داریم تا با توجه به اینکه این تجمعات غیرقانونی و موجب سوءاستفاده ضدانقلاب است مطالبات خود را از مبادی قانونی پیگیری کنند.

 

وی ادامه داد: ایجاد مشکل برای تردد مردم و یا راهبندان در قالب تجمع عملی غیرقانونی است و مطابق مقررات با آن برخورد خواهد شد.

 

هیچ نوع مجوزی در ارتباط با تجمع صادر نشده است

طباطبایی با تاکید بر اینکه مجوزات قانونی برای هر نوع تجمع از سوی فرمانداری اصفهان و فرمانداری های تابعه صادر می شود اما در روزهای اخیر هیچ نوع مجوزی در این ارتباط صادر نشده است، تصریح کرد: برخی رسانه های ضدانقلاب در ارتباط با مجوز داشتن این تجمعات صحبت هایی داشتند که اعلام می کنیم هیچ مجوزی در ارتباط با تجمع نداشتیم و برای تجمعات این چنینی هیچ مجوزی نمی دهیم.

 

وی با هشدار در این ارتباط که دست های خارجی به دنبال تحریک مردم هستند، تاکید کرد: مطالبات مردم به پایتخت منعکس شده است و دولت نیز در حال تدبیر امور است.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com