آکاایران: مردم می گویند مسئولین تعهدی به این کشور ندارند

نقوی حسینی: خانواده برخی وزرا در کانادا و آمریکا هستند/ وقتی کسی خانواده اش خارج از کشور است چگونه می تواند در این کشور مسئولیت داشته باشد؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: «من آمار و اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم، اما اینکه برخی از مسئولین، در سطح معاون وزیر و یا وزیر خانواده هایشان در آمریکا هستند و آن جا اشتغال دارند و یا امکاناتی دارند را می دانم، اما اینکه چه تعداد هستند و با چه ظرفیتی واقعا اطلاعات دقیقی ندارم.»

به گزارش فردا، این روزها اخبار آقازاده ها و اقامت شان در خارج از کشور زندگی لاکچری آن ها دوباره داغ شده است. هراز گاهی شایعه و یا واقعیتی در مورد آن ها به صدر اخبار می آید و جامعه نیز که در شرایط سخت اقتصادی به سر می برد، پرسش گری اش نسبت به عدم برخورد با برخی آقازاده ها بیش تر می شود. محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق نیز در نامه ای که اخیرا منتشر شده از ترامپ خواسته است تا فهرست آقازاده های ساکن در ترامپ توسط ترامپ منتشر شود. 

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس

در همین زمینه حمید رسایی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی هم در توئیتی اعلام کرد «خانواده سیف همگی در  استرالیا به سر می برند.»

 

خانواده برخی وزرا در کانادا و آمریکا هستند

نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در این زمینه به فردا گفت: « من آمار و اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم، اما اینکه برخی از مسئولین، در سطح معاون وزیر و یا وزیر خانواده هایشان در آمریکا هستند و آن جا اشتغال دارند و یا امکاناتی دارند را می دانم اما اینکه چه تعداد هستند و با چه ظرفیتی واقعا اطلاعات دقیقی ندارم.»

 

مردم می گویند مسئولین تعهدی به این کشور ندارند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون امنیت ملی به این موضوع ورود خواهد کرد یا نه هم گفت:« یکی از اهداف هیئت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی ها همین بود که ما در آنجا نشان دهیم که وقتی کسی خانواده اش خارج از کشور است و یا تابعیت آن را گرفته و تابعیت مضاعف دارد، گرین کارت آن کشور را دارد، یا اقامت دارد خودش یا خانوادش آنجا مقیم هستند این چگونه می تواند در این کشور مسئولیت داشته باشد؟ دلسوز کشور باشد بخواهد برای ارتقا این کشور شبانه روز مدیریت جهادی کند؟ این ها متعارض است. حتی در گفت وگو های مردم هم این ها را می شنویم که مردم می گویند یک مسئولی که خانواده اش کانادا هستند و خودش اینجا وزیر است، معاون وزیر است، رئیس سازمان است. این بلافاصله تا یک مقدار به وی فشار می آید رها می کند و می رود، تعهدی به این مملکت ندارد.» 

 

در مورد خانواده سیف اطلاع دقیقی ندارم

حسینی در مورد توئیتی که آقای رسایی در مورد خانواده سیف منتشر کرد هم گفت: «من اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم.» 

 

 

.

منبع : sarpoosh.com