آکاایران: «فست کلیک» از پیشگامان دنیای تبلیغات اینترنتی و کلیکی در ایران از سال ۱۳۸۲ فعالیت های خود را آغاز کرد. این شرکت به عنوان مشاور و مجری تبلیغات اینترنتی در ایران با فعالیت کار شناسان و متخصصان خود و با استفاده از پتانسیل بالای سایت ها در جذب مخاطبان اینترنتی توانسته جایگاه واقعی تبلیغات اینترنتی را با توجه به روند رو به رشد کاربران اینترنتی در ایران نشان دهد.

<>

حمیدرضا محمودی، مدیرعامل «فست کلیک» به مناسبت برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ در گفت وگویی با هفته نامه «اقتصاد و نمایشگاه» می گوید: ما در این مجموعه در زمینه های مختلفی فعالیت داریم که به ترتیب برای شما معرفی می کنم؛ در درجه اول نماینده انحصاری تبلیغات برخی از پربیننده ترین وب سایت های ایرانی هستیم. ارائه کمپین های تبلیغاتی و برندینگ دیجیتال، ویدئو مارکتینگ، تبلیغات کلیکی، ایمیل مارکتینگ، طراحی وب سایت و اپلیکیشن و تولید و انتشار اخبار و محتوای تجاری و تبلیغاتی از دیگر خدمات مجموعه ماست. تهیه و تولید ریپورتاژ های خبری، انتشار اخبار و محتوا در وب سایت های خبری و ساخت ویدئوهای خبری و تبلیغاتی مربوط به معرفی محصولات و خدمات، همایش ها، جشنواره ها و… از دیگر خدمات رسانه ای مجموعه «فست کلیک» است.

وی درباره راه اندازی شبکه ملی اطلاعات عملکرد و تاثیرات آن بر استارتاپ ها و فین تک ها افزود: عملکرد این شبکه به خصوص در سال های اخیر بسیار چشمگیر تر شد و این مهم باعث رشد و توسعه اقتصادی در کشور شده است. هر چقدر که کسب وکارهای ما بتوانند از این زیرساخت بهره وری مناسب تری دارا باشند، سرعت تعامل آن ها با دنیای کسب وکار بیش تر می شود، مرزهای جغرافیایی معنا و محدودیت خود را از دست می دهند و به این ترتیب شکوفایی اقتصادی اتفاق می افتد. راه اندازی این شبکه به ما کمک کرد تا در اجرای کمپین های تبلیغاتی خود اثربخش تر و پربازده تر عمل کنیم، چون هر چه گستردگی این شبکه افزایش یابد دنیای دیجیتال پهناور تر می شود و مخاطبان بیش تری می توانند از آن بهره ببرند. خوشبختانه امروز شاهد پوشش این شبکه در بیش از هفده هزار روستا در ایران هستیم که دستاورد بسیار مهم و عمده ای محسوب می شود. برای همگام شدن با این روند تلاش می کنیم موضوع و ایده های کمپین های خود را طوری پیاده سازی کنیم که این مناطق و عزیزان هم مخاطب قرار بگیرند.

محمودی در پایان با اشاره به سایت های بزرگی همچون تابناک، ورزش ۳، باشگاه خبرنگاران جوان، عصر ایران، شهر خبر، جام جم آنلاین، خبرگزاری مهر و… فست کلیک را نماینده انحصاری و پشتیبانی آنها اعلام کرد.

حمیدرضا محمودی صاحب امتیاز و مدیر مسئول رسانه نوا هم هست.

.

منبع : saten.ir