آکاایران: مراسم تودیع عطاء اله آیت اللهی مدیرعامل پیشین و معارفه حمید تهرانفر مدیرعامل نوین بانک کارآفرین، روز (سه شنبه ۹ مرداد ماه) با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد، در ساختمان مرکزی بانک کارآفرین برگزار شد و تهرانفر رسماً سکان هدایت این بانک را بر عهده گرفت.

<>

آکاایران: حمید تهرانفر مدیرعامل نوین بانک کارآفرین شد +عکس

مدیرعامل نوین بانک کارآفرین، پیش از این سمت هایی همچون مشاور ریاست کل بانک مرکزی، عضو و رئیس کمیته حسابرسی بانک اکو ترید اند اینوستمنت ترکیه (بانک تجارت و سرمایه گذاری اکو)، و ریاست هیات مدیره بانک PLC لندن را عهده دار بوده است.

در این مراسم، مسعود عزمی معاون مدیرعامل با ابراز خوشوقتی از حضور آقای تهرانفر به عنوان مدیرعامل نوین بانک خاطرنشان کرد: با توجه به دانش بانکی و آگاهی ایشان از ضوابط و مقررات بین المللی، بانک کارآفرین در مسیر رشد و توسعه روزافزون قرار خواهد گرفت و حضور ایشان برای بانک ارزشمند و منشاء اثر خواهد بود.

همچنین دکتر بهاروندی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین با خوشامدگویی به آقای تهرانفر به عنوان مدیرعامل نوین تصریح کرد: اعضای هیات مدیره در راستای پیشرفت و توسعه، از سیاست های مدیرعامل نوین بانک حمایت خواهند کرد.

حمید تهرانفر متولد ۱۳۴۰ است.

رزومه حمید تهرانفر pdf

.

منبع : saten.ir