وزیر کشور گفت: مشکل آب بسیار جدی است، امسال حداقل ۲۰ اعتراض و درگیری در مساله آب داشتیم، همه می دانند آب در کشور کم است و مییزان بارندگی کم شده است، اما هیچ اقدامی از سوی سمن ها برای یک حرکت بزرگ در کشور انجام نشده است.

به گزارش میزان، عبد الرضا رحمانی فضلی صبح امروز در نشست مشترک با فعالان سازمان های مردم نهاد اظهار داشت: مشکل آب بسیار جدی است، امسال حداقل ۲۰ اعتراض و درگیری در مساله آب داشتیم، همه می دانند آب در کشور کم است و مییزان بارندگی کم شده است، اما هیچ اقدامی از سوی سمن ها برای یک حرکت بزرگ در کشور انجام نشده است، باید روند و جریانی در کشور راه اندازی کنید که همه متوجه شوند آب کم است.

 

 

وزیر کشور در بخش دیگری ازسخنان خود گفت: امسال با احترام ۷۳۰ هزار نفر افغانستانی از سطح کشور جمع آوری شده اند که هزینه نگهداری، بهداشت و حمل ونقل آن ها در طول یک روز ٢٠هزار تومان بود و ٣روزهم طول می کشید به کشورشان برگردانده شوند، ما به آن ها احترام می گذاریم، اما کسی که غیر مجاز آمده باید برگردد.

 

 

وی در عین حال تصریح کرد: باید سمن ها آموزش ببینند، اینکه می گویید صدا و سیما تبلیغات ما را نمی کند درست نیست، هفت هزار NGO است که اگر صدا و سیما بخواهد آن ها را تبلیغ کند باید همه برنامه های خودش را تعطیل کند. قدرت صدا و سیما بیشتر از فضای مجازی نیست. 

 

 

تکمیل می شود

 

.

منبع : sarpoosh.com