آکاایران: عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

همه باید به دولت کمک کنند

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس با بیان اینکه تخریب در نظام جمهوری اسلامی نامردی است، گفت: همه باید به دولت کمک کنند.

به گزارش تسنیم، سید حسین نقوی حسینی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ورامین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار داشت: کشتی انقلاب اسلامی در چهلمین سال خود با سکانداری سیدی از ثلاله حضرت زهرا(س) با اقتدار در حرکت است اگرچه گاهی تلاطمی از طرف شیاطین ایجاد می‎شود اما سکاندار فهیم و هوشمند ما نگاه های بسیار بلندی دارد.

 

وی ادامه داد: امروز در شرایطی که دشمن نوک حملات خود را به سمت ما گرفته است، همه باید استوار به مقام معظم رهبری تکیه کرده و به او اقتدا کنیم همه ما از اصولگرا، اصلاح طلب، تندرو، وزیر، وکیل و استاندار در این کشتی نشسته ایم و باید برای گذار از این شرایط خدمت کنیم.

 

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس با اشاره به طرح سوال نمایندگان مجلس از برخی مسئولان تصریح کرد: من نماینده مجلس هستم و باید با سوال و استیضاح خودم برای عبور از مشکلات کشور تلاش کنم و اگر در جایی که باید سوأل شود این کار را انجام نشود عین خیانت است.

 

نقوی حسینی با بیان اینکه تخریب در نظام جمهوری اسلامی نامردی است افزود: همه باید به دولت کمک کنند که اگر نقد با نیت تخریب باشد در جبهه صهیونیست ها قرار دارد و هر فعالیتی که سبب نارضایتی مردم شود عین خیانت است و در شرایطی که نیازمند رضایت مردم هستیم باید رضایت مردم را کسب کنیم.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com