جنبش مقاومت اسلامی (حماس) اعلام کرد، رفتارهای منفی جنبش فتح و تداوم هجمه های رسانه ای آن با هدف سنگ اندازی در مسیر به ثمر نشستن تلاش ها برای پایان رنج و محنت های ملت فلسطین در نوار غزه صورت می گیرد.

به گزارش ایسنا، جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در بیانیه ای تأکید کرد، رفتارهای منفی جنبش فتح و تداوم هجمه های رسانه ای آن با هدف سنگ اندازی در مسیر به ثمر نشستن هرگونه تلاش ملی، مصری، منطقه ای و بین المللی در زمینه برقراری وحدت ملی و پایان یافتن رنج و محنت های ملت فلسطین در نوار غزه صورت می گیرد. 

 

بر اساس این بیانیه، حماس در راستای پایان بخشیدن به رنج و محنت ها و گرفتاری های مردم نوار غزه تلاش می کند لذا رهبران این جنبش با همکاری و هماهنگی تمامی محافل ملی فلسطین، برادران مصری و مسئولان بین المللی تلاش های گسترده ای را برای لغو محاصره نوار غزه، پایان بخشیدن به مجازات های اعمال شده بر مردم این منطقه، برقراری وحدت و آشتی ملی و برخورداری فلسطینیان از امنیت و آسایش انجام می دهند.

 

حماس در این بیانیه رفتارهای نسنجیده جنبش فتح و هجمه های رسانه ای آن علیه طرح های مربوط به تحقق وحدت ملی و لغو محاصره غره را محکوم کرد.

 

.

منبع : sarpoosh.com