رهبر حزب تحریک انصاف با اشاره به هدف اصلی خود از حضور در عرصه سیاست گفت: ما به دنبال تاج و تخت نیستیم بلکه هدف ما مبارزه با فساد است

به گزارش تسنیم به نقل از اکسپرس نیوز، «عمران خان» رهبرحزب تحریک انصاف اعلام کرد: ما از حضور در میدان سیاست به دنبال تاج و تخت نیستیم بلکه هدف ما مبارزه با هرگونه فساد است.

 

وی تصریح کرد: در سال های قبل هر کس به حکومت و قدرت دست پیدا می کرد برای شخص خود تلاش می کوشید و پول ذخیره می کرد ولی هدف ما با آنان تفاوت عمده دارد.

 

عمران خان گفت: از لحاظ اقتصادی کشور با مشکلات فراوانی روبرو است و ما وظیفه داریم برای حل این مشکلات تلاش کنیم.

 

رهبر حزب تحریک انصاف گفت: وقتی شخصی تلاش می کند به نتیجه می رسد و من نمونه بارز این تلاش و مبارزات هستم.

 

وی افزود: برای غلبه بر مشکلات موجود باید از مخارج اضافی صرف نظر کرد زیرا بسیاری از مردم پاکستان با فقر دست و پنجه نرم می کنند و حتی با نان شب خود محتاج هستند.

 

این سیاستمدار برجسته پاکستان اضافه کرد: برای ایجاد انقلاب اقتصادی کافی است به گذشته خود نگاه کنیم و از زمان حکومت و فرمانروایی مسلمانان درس بگیریم.

 

کاپیتان سابق تیم ملی کریکت پاکستان گفت: باید برای رسیدن به هدف خود تلاش کنیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد، ما باید پاکستان را مانند مدینه تبدیل به یک مرکز بزرگ برای مسلمانان جهان کنیم.

 

عمران خان تاکید کرد: نظم در دولت ما بسیار اهمیت دارد و حتی وزار نیز باید راس ساعت ۹ در دفتر خود حاضر باشند.

 

رهبر حزب تحریک انصاف گفت: ترس از خدا می تواند مانع بسیاری از اقدامات اشتباه انسان شود و تلاش می کنیم از افراد خدا ترس در بدنه حکومت خود استفاده کنیم.

 

طی روزهای آتی حکومت حزب تحریک انصاف شکل خواهد گرفت و احتمال اینکه عمران خان نخست وزیر آتی پاکستان شود بسیار بالا است.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com