وقتی معاون اول بودم در کل تشکیلات دولتی آن دوره پسرخاله بنده رییس دفتر آقای ابطحی شده بود و بنده از او درخواست کردم که به یزد بازگردد.

وی بیان اینکه این روزها هم صحبت هایی درباره حضور یکی از نزدیکانم در شهرداری منطقه ٢٢ مطرح شده، اظهار کرد: اولا که غلط می گویند که آن فرد شوهر دخترخاله من است، چراکه عروس خاله بنده است، ایشان بسیجی هستند و از قبل دوران آقای احمدی نژاد در این منطقه حضور داشتند و سمت معاونت هم ندارد، شما ببینید که چقدر فضاسازی می کنند! از شما می خواهم که این فضا را اصلاح کنید، انقلاب ما ارزشی و اخلاقی بود و اکنون آنچه قربانی می شود همین اخلاق ها و ارزش هاست، بنده همیشه با آقازادگی مخالف بودم و اکنون نیز مخالفم و اگر می توانستم مبارزه با آن را قانونی کنم، قطعا این کار را انجام می دادم.

 

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: پسرخاله من گناهی نکرده که پسرخاله ام شده که آن را قانون کنیم. نمی شود اگر فردی وزیر شد فامیل درجه٢ وی به وزارتخانه نیاید، آن فرد گناهی نکرده است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه اگر کسی پسرخاله کسی باشد گناهی نکرده، تصریح کرد: حق او است که استخدام شود. اخیرا نیز یک اتفاقی افتاد، پسر یکی از دوستان شاگرد اول دانشگاه بود و با بورس به خارج از کشور رفت، اکنون مدرک گرفته اما اگر برگردد و استخدام شود، می گویند از رانت آقازادگی استفاده کرده و اگر نیاید و خارج از کشور هم بماند، فحش می خورد. پس بگویند چه کار کند؟ لذا ما برای چنین افرادی حق حیات قائلیم یا چون پسر فلان وزیر و مسوول کشور است، حق حیات ندارد؟

 

e​temadnewspaper.‎​ir
.

منبع : sarpoosh.com