آکاایران: سخنگوی سپاه در مراسم روز خبرنگار؛

بدانیم که دشمن از کجا به کجا رسیده و چه اهدافی در سر دارد

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت کهجریان رسانه ای دشمن از روز اول تا به امروز تفاوتی نکرده است.

به گزارش ایسنا، سردار رمضان شریف در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار استان اردبیل یکی از محورهای عملیات روانی دشمن را ایجاد تفرقه در جامعه و کشور ایران دانست و خاطرنشان کرد: در طول چهل ساله گذشته آمریکا تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به ایران انجام داده است. 

 

وی با بیان این که «بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آمریکا در تلاش برای برگرداندن قدرت خود در ایران بود»، افزود: جریان رسانه ای و جنگ نرم علیه ایران نیز در طول ۴۰ سال گذشته هیچ تغییری نکرده است. 

 

وی با تاکید بر این که «دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا به امروز، انواع تهدیدات و تحریم ها را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی کرده اند»، تصریح کرد: ملت شریف ایران نیز همیشه به آرمان ها و فلسفه انقلاب و امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری توجه و ایمان داشته و دارند. 

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که «عملیات رسانه ای فاقد چاشنی قابل بهره برداری امکان تحقق ندارد»، افزود: جریان رسانه ای دشمن نیز از روز اول تا به امروز تفاوتی نکرده و جمهوری اسلامی را به رسمیت نشناخته اند. 

 

وی با بیان این که «مزار شهدای گمنام امروز الهام بخش جوانان است»، افزود: بهشت زهراهای سراسر کشور نیز گلچینی از جوانان شجاع و باایمان است که پای حرف امام و رهبر معظم انقلاب ایستادند و این عظمت را خلق کردند. 

 

وی هم چنین با بیان این که «سواد رسانه ای به عنوان یکی از پنج تعریف سواد توسط یونسکو اعلام شده است»، گفت: سواد عاطفی، برقراری ارتباط، مالی، رسانه ای و علمی این پنج تعریف از سواد هستند. 

 

شریف مهمترین داشته جمهوری اسلامی را سرمایه اجتماعی دانست و افزود: اگر صادقانه و واقع بینانه در مسیر کار رسانه ای فعالیت می کنیم، باید اطلاعات دقیقی از گذشته و حال خود و گذشته و حال دشمنان داشته باشیم و تا بتوانیم تشخیص دهیم که دشمن از کجا به کجا رسیده و چه اهدافی در سر دارد.

 

.

منبع : sarpoosh.com