.
اخبارسیاسیپایگاه اطلاع رسانی ایران مال آغاز به کار کرد

جمشید اثنی عشری مدیرکل روابط ­عمومی بازار بزرگ ایران نیز، ضمن اعلام آمادگی برای تعامل با رسانه­ های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی به ­منظور اطلاع ­رسانی سریع و صحیح، اظهار داشت: دست تمامی رسانه­ ها و همکاران رسانه­ ای محترم را برای تعامل و همکاری می­ فشاریم.

پایگاه اطلاع ­رسانی بازار بزرگ ایران "ایران­ مال" در شامگاه سه­ شنبه دوم مرداد سال جاری، در شب میلاد حضرت امام رضا(ع) طی آیین خاصی، پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی و صلواه خاصه رضوی رونمایی و فعال شد.

به گزارش اداره کل روابط­ عمومی بازار بزرگ ایران، در این مراسم که برخی از اعضای هیأت امنای بازار بزرگ ایران، دکتر رسول­اف مدیرعامل بانک آینده و مدیران بازار بزرگ ایران حضور داشتند، از این پایگاه خدمت محور، رونمایی شد. نشانی این پایگاه www.iranmall.com  است که رویکرد خدمات­دهی به مشتریان، ذی­نفعان، مخاطبان و مشارکت­کنندگان را دارد و درکنار آن به­عنوان سامانه اطلاع­ رسانی و خبری بازار بزرگ ایران "ایران­مال" وظیفه اطلاع ­رسانی و پوشش رسانه ­ای اقدامات این مجتمع چندمنظوره تجاری، تفریحی، فرهنگی، گردشگری و خدماتی را عهده ­دار است.

دکتر جلال رسول­اف در این مراسم طی سخنانی گفت: از امروز، بازار بزرگ ایران یا اصطلاحاً ایران­مال، وارد دنیای مجازی می­شود و با یک کلیک در معرض مشاهده جهانیان و هموطنانمان قرار می­گیرد و ضروری است که این پایگاه اطلاع­رسانی به­عنوان یک سامانه اطلاع­رسانی معتبر فعالیت کند.

وی بازار بزرگ ایران را یک شرکت سهامی­ عام و متعلق به همه ایرانیان دانست و ضمن ابراز خرسندی از روند تجهیز و دکوراسیون واحدهای تجاری اظهار داشت: در بازدیدهای هفتگی که به­ طور مستمر از پروژه داریم، به وضوح روند تکمیل واحدهای تجاری را می­بینیم و خدا را شاکرم که با توجه به ابعاد کارکردی مختلف پروژه از نظر تجاری، فرهنگی، گردشگری و خدماتی، در زمان بهره­ برداری تمامی آحاد جامعه می­توانند از این فرصت بی­نظیر استفاده کنند.

وی افزود: حتماً به یاری خدا و با رعایت الزامات، قوانین و مقررات سازمان بورس اوراق بهادار، تلاش می­کنیم به موازات استفاده عمومی مردم از این پروژه، زمینه انتفاع مادی و اقتصادی آحاد جامعه را با عرضه سهام این مجتمع چندمنظوره تجاری، تفریحی، فرهنگی، گردشگری و خدماتی که در ردیف برترین مال­های جهان است نیز در بازار بورس اوراق بهادار فراهم کنیم.

وی با ابراز خشنودی از حضور کمپانی­ های معتبر داخلی و خارجی در ایران­ مال افزود: امیدوارم این سازه تمدنی که جزو افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهل سالگی است، تا پایان سال جاری به بهره ­برداری برسد و آثار قابل­ توجهی بر اقتصاد ملی، رونق تجاری و توسعه مبادلات بازرگانی بگذارد و شهروندان استان­های تهران و البرز و همه هموطنان، از این تفرجگاه چندمنظوره به بهترین نحو استفاده کنند.

علی عبدالهیان عضو هیأت امنای بازار بزرگ ایران در این مراسم طی سخنانی گفت: انقلاب اسلامی طی چهل سال اخیر موانع و مشکلات بسیاری را پشت سر نهاده و ظالمان بسیاری می­خواهند چراغ انقلاب را خاموش کنند و بنای استوار ایران­مال در چهلمین سال انقلاب ثابت کرد که جریان انقلابی در ایران استوار به پیشرفت خود ادامه می­دهد.

وی خاطرنشان ساخت: باید با دلگرمی به سربازی­مان برای انقلاب ادامه دهیم و قطعاً کسانی که در بنای این سازه تمدنی نقش داشته­اند و در برابر مشکلات استقامت کرده­اند، پیش خداوند و مردم این سرزمین رو سفیدند.

جمشید اثنی عشری مدیرکل روابط ­عمومی بازار بزرگ ایران نیز، ضمن اعلام آمادگی برای تعامل با رسانه­ های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی به ­منظور اطلاع ­رسانی سریع و صحیح، اظهار داشت: دست تمامی رسانه­ ها و همکاران رسانه­ ای محترم را برای تعامل و همکاری می­ فشاریم و امیدواریم در تعاملی چندسویه بتوانیم اطلاعات موردنیاز مشارکت­ کنندگان، بهره­ برداران، سهامداران این شرکت سهامی ­عام و ذی­نفعان و شهروندان محترم را با دقت و سرعت تأمین و ارائه کنیم و از همین لحظه اعلام می­کنیم تنها پایگاه اطلاع ­رسانی ویژه بازار بزرگ ایران، این سامانه اطلاع ­رسانی است و اخبار و اطلاعات مرتبط با ایران ­مال، فقط از این سامانه منتشر می­ شود.

پربازدیدها
تبلیغات