آکاایران: با نصب آخرین تجهیز واحد تصفیه ی هیدروژنی نفتای فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، تولید بنزین در پاییز امسال به 30 میلیون لیتر در روز می رسد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، با نصب آخرین تجهیز واحد تصفیه ی هیدروژنی نفتای فاز سوم ، تولیدات بنزین این واحد از پالایشگاه افزایش می یابد و کشور یک گام دیگر به خودکفایی در تولید بنزین نزدیک می شود.

گفتنی است با راه اندازی این واحد، ظرفیت تولید بنزین در پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس به 30 میلیون لیتر در روز خواهد رسید که  این حاصل تلاش شبانه روزی مهندسان، متخصصان و‌کارگران این مجموعه است.

لازم به یادآوری است پس از افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس با حضور رییس جمهور ، روزانه ۲۴ میلیون لیتر بنزین در این پالایشگاه تولید می شود که نصب آخرین تجهیز واحد تصفیه ی هیدروژنی نفتای فاز سوم ، ظرفیت تولید را 6 میلیون لیتر در روز افزایش خواهد داد.

 

کلمات کلیدی:
خودکفایی در تولید بنزین پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس خبرگزاری موج هرمزگان افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس تولیدات بنزین واحد تصفیه ی هیدروژنی نفتای فاز سوم ظرفیت تولید بنزین
.

منبع : mojnews.com